Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet a vizen járni? M...

Hogyan lehet a vizen járni? Mi kell hozzá, hogy működjön az életünkben és mi az aktuális mondanivalója ezzel a történettel Istennek?

Figyelt kérdés

Máté 14:28 Erre megszólalt Péter, és így beszélt hozzá: „Uram, ha te vagy, parancsold meg, hogy hozzád mehessek a habokon!”

Máté 14:29 „Jöjj!” - mondotta ő. Péter ekkor leszállt a hajóról, s a habokon járva Jézushoz ment.


2021. aug. 15. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Oké, szerintem egyértelmű, hogy ezt nem kell szó szerint venni. Ez a hitről szól. Péter hisz Jézusnak, Jézusban és odasétál hozzá.
2021. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Felteszel egy tudományos kérdést, utána meg jön egy érthetetlen vallási maszlag. Mit szeretnél tulajdonképpen?


De vízenjáráshoz leginkább valami technológiai kütyü kell majd, amivel jelenleg nem rendelkezünk. Az irányvonalat az elektromos szörf mutathatja talán... de idővel talán valamilyen antigravitációs cuccli is jöhet, ki tudja...

2021. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Lehet a vízen járni, semmi gond.

Embernek, puszta talppal, 90 km/ó sebességgel kell mennie hozzá.

Csinálják néhányan, de gyakorlat kell hozzá, igen nagyot lehet esni.

2021. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sós víz
2021. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
újabb kamu kérdés
2021. aug. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Egy felfújható légpárnás papucs, (csak jól kell tudni egyensúlyozni vele) vagy egy mustármagnyi hit.
2021. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KZitus ***** válasza:

Szia

Úgy, ahogyan a Máté 14: 24-30-ban le van írva, - sehogy. Aktuális mondanivalója: Ha megértjük mit akart a tanítványainak tanítani, akkor megerősödik a hitünk, és még nagyobb dolgokra is képessé tud tenni minket Isten. Megértjük:

1. Milyen szerepet játszott a hit abban, ami Péterrel történt?

2. Hogyan mutatta ki Péter, hogy bízik Istenben?

3. Miért rendült meg a hite?

4. Mi segített neki, hogy visszanyerje a hitét?


1Korintusz 16:13 " Maradjatok éberek, legyen erős a hitetek, legyetek bátrak, és erősödjetek meg!"

2021. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez semmi. Nekem akkora a hitem, hogy hegyeket mozgatok. Hallottátok most Havaii földrengést? Na az én voltam.
2021. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!