Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A földönkívüliek valóban...

A földönkívüliek valóban lehetnek bukott angyalok esetleg démonok?

Figyelt kérdés

Már amennyiben elfogadjuk azon koncepciót , hogy történtek a bolygónkon harmadik/ negyedik típusú találkozások.

Tehát a földönkívüliek nem elvi kérdéskör, hanem már gyakorlati.

Tulajdonképpen ezen főként keresztény emberek véleménye érdekel ezzel a témával kapcsolatosan.


Egyes emberek szerint ugyanis az elrablások alkalmával észlelt lények a kis szürkék démoni megjelenésüek( nem mintha azt úgy alapvetően bárki tudná milyen), vagyis legalábbis a velük való találkozás mindenképpen negatív.

Sokan az elrablások/találkozások körülményei és végbemenetelei alapján arra következtetnek, hogy nem evilági lényekkel volt dolguk.

Halálfélelem, kénes jellegű szag, nyálkás bőr.. mintha egy föld alatti, pokolszerű helyről jöttek volna a lények.

Sokak szerint ilyenkor Jézus Krisztust segítségül hívva meg is szűntek ezek a vélt vagy valós élmények.


Lehetséges tehát, hogy ezen alapvetően szellemi lények valamilyen fizikai valójukban manifesztálodnak ilyenkor a fizikai síkon, legyen ennek oka akármi?



2021. aug. 30. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem szerintem, semmi nem utal erre a Bibliában.
2021. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 KZitus ***** válasza:
54%

szia

A kiírt kérdésedre a válasz:"Levetették hát a nagy sárkányt, az őskígyót, akit Ördögnek és Sátánnak neveznek, aki az egész lakott földet félrevezeti; levetették őt a földre, és az angyalait is levetették vele együtt” Jelenések 12:7–9.

2021. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagyok benne hogy azok.
2021. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez a kérdés kapásból Istenkáromlás...
2021. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem sanszos hogy az angyaloknak és a bukott angyaloknak vannak járműveik. A bukott angyalok mindent elkövetnek hogy megtévesszék az emberiséget nem kizárt hogy innen származik sok ufo észlelés és kapcsolat földönkívüliekkel.


Nem véletlen talán az egybeesés hogy a bukottak vezére Shemjáza neve annyira hasonlít a csillagok közül ide látogató Semjase -ra.

2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Valóban nem ír a Biblia UFO-król, viszont ír olyan lényekről, akik eredetileg nem a Földön való életre lettek teremtve, mégis itt élnek, ráadásul rossz szándékúak az emberek szempontjából.


Pontosan úgy, ahogy KZitus írta.

Ez a leírás pedig ráillik az UFO-kra, vagy legalábbis az UFO-kkal kapcsolatos emberi tapasztalatokra.

Ha az egész egy becsapás, akkor azért,

ha pedig ezek valóságos élmények, akkor meg azért.


"Sokak szerint ilyenkor Jézus Krisztust segítségül hívva meg is szűntek ezek a vélt vagy valós élmények."

Pontosan!

Az USA-ban létrejött egy szervezet, melynek tagjai szisztematikusan begyűjtötték az UFO élményeket, tapasztalatokat, és egy hatalmas adatbázist hoztak létre ezekből az adatokból.

Az adatokat ezután kategorizálták, fajtánként csoportosították (pl.: 1., 2., 3. típusú találkozások) és az ismétlődések alapján próbáltak következtetéseket levonni ezekre az UFO élményekre, találkozásokra vonatkozóan.


Így derült ki, hogy azok, akik a "találkozások" alatt Jézust hívták segítségül, azonnal megszabadultak, az "UFO"-k otthagyták őket.


Angolul tudóknak szeretettel ajánlom ezt a dokumentum filmet:

https://www.youtube.com/watch?v=NuMajWp_EzA


Nálam ez a film paradigmaváltást hozott.

Azelőtt merő marhaságnak tartottam ezt az egész UFO dolgot.

De ma már máshogy látom.


Az pedig senkit ne zavarjon össze, hogy UFO-knak hívják őket.

Ez csupán annyit jelent, hogy "beazonosítatlan repülő tárgy", vagy "egy izé, ami lebeg".


Ilyeneket láttak a próféták is (Illés, János Apostol, stb.) és próbálták valami ismert emberi dologhoz hasonlítani, azzal leírni, de attól még ők sem tudták, hogy az mi.

János is gyakran kérdezte: "Mik ezek", "kik ezek", "honnan jöttek?", és neki szerencséje volt, mert Krisztus, vagy az angyal, aki éppen mellette állt, elmagyarázta neki mit lát.

De mi csak találgatunk: pl. "repülő csésze alj" meg hasonlók :)



De hogy a kérdező kérdésében mi az "istenkáromlás", azt sehogy nem értem...

Mondjuk ... Jézus beszédét is azonnal istenkáromlásnak minősítették azok, akik egy szavát sem értették.

2021. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
10 éves koromban rájöttem hogy ufók meg mitológiai istenek soha nem léteztek. A Diavol démonai meg az emberekkel közös gyerekei játszottak el a mitológiai istenek szerepet és most is az ufók szerepet hogy az embereket elforditsák Isten szavától és kételkedni kezdjenek Istenben. Ufók nincsenek, Sátán és angyalai vannak akik mindenféle cselvetésekkel Isten ellen akarnak fordítani mindenkit és magukkal rántani a pokolba. Isten óvjon mindenkit a gonosz cselvetéseitől és jól írta az előző hogy Jézust kell hívni ha ufit látsz mert Jézusnak van hatalma megszabadítani vagy erőt adni hogy elviseld.
2021. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen pontosan azok, van erről két videó magyarul:


[link]


[link]

2021. szept. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Üdv

Érdekes válaszok.

Nem gondoltam egyébként , hogy ilyen mértékű lesz a fölénye annak az oldalnak, aki így is gondolja.

Ebből számomra következik, hogy a Föld alakjával , világegyetemben elfoglalt helyével kapcsolatban sem azt a nézetet valljátok, ami a fősodratú tudomány álláspontja és, ami az elfogadott.

Ugyanis egy végtelen univerzumban, ahol a Föld csak milliomod rangú ( vagy ennél még sokkal jelentéktelenebb) kell , hogy létezzen intelligens élet. Most fizikai síkon értem nem pedig szellemi ( tehát angyali szférák, Isten lakóhelye, vagy mennyország, pokol). Ebből következik , hogy valószínűsíthető általatok a Laposföld elmélet kultiválható.

Annál is inkább, mivel főleg az ilyen csoportokban való kutakodás után találtam rá a kérdésem tényként elfogadók táborára.

2021. szept. 1. 15:09
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

De Isten a földet teremtette lakhato helynek a Biblia szerint. Isten Igéje nem hazudik. A Diavol és démonai játszaák el a földönkívüliek ez hogy elhitesse az emberekkel hogy van élet máshol is és Isten hazudik. Nyissátok ki a szemeteket és ne hagyjátok magatokat a Gonosz cselvetéseinek. 10 éves koromban jöttem rá erre és arra is hogy a mitológiai istenek ez is a Sátán angyalai játszották el hogy az emberek higyjék el hogy több isten van nem egy.

Lepontozhattok de sátán mindent megtesz hogy az embert letéritse Isten útjáról és az ember sajnos elhiszi a trükkjeit mert nem lát át rajta. Azon se csodálkoznék ha az Ördög hamarosan megjátszaná hogy Jézus ként eljön az ég felhőin hogy az emberek higyjék azt hogy Krisztus jött el és imádják.

2021. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!