Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A földönkívüliek valóban...

A földönkívüliek valóban lehetnek bukott angyalok esetleg démonok?

Figyelt kérdés

Már amennyiben elfogadjuk azon koncepciót , hogy történtek a bolygónkon harmadik/ negyedik típusú találkozások.

Tehát a földönkívüliek nem elvi kérdéskör, hanem már gyakorlati.

Tulajdonképpen ezen főként keresztény emberek véleménye érdekel ezzel a témával kapcsolatosan.


Egyes emberek szerint ugyanis az elrablások alkalmával észlelt lények a kis szürkék démoni megjelenésüek( nem mintha azt úgy alapvetően bárki tudná milyen), vagyis legalábbis a velük való találkozás mindenképpen negatív.

Sokan az elrablások/találkozások körülményei és végbemenetelei alapján arra következtetnek, hogy nem evilági lényekkel volt dolguk.

Halálfélelem, kénes jellegű szag, nyálkás bőr.. mintha egy föld alatti, pokolszerű helyről jöttek volna a lények.

Sokak szerint ilyenkor Jézus Krisztust segítségül hívva meg is szűntek ezek a vélt vagy valós élmények.


Lehetséges tehát, hogy ezen alapvetően szellemi lények valamilyen fizikai valójukban manifesztálodnak ilyenkor a fizikai síkon, legyen ennek oka akármi?



2021. aug. 30. 17:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

És most sokkal több vagy, mint 10 éves egyébként?

Kicsit kételkedek ugyanis ebben.

2021. szept. 1. 17:50
 12/15 anonim ***** válasza:

#9

Azért találtál hívőkre mivel olyan helyen keresgéltél ahol azok gyűlnek össze.



"Nem gondoltam egyébként , hogy ilyen mértékű lesz a fölénye annak az oldalnak, aki így is gondolja."

Azért egy tucat válaszból lehetetlen fölényt megállapítani. Csak azt, hogy a válaszolók közt sok van.

2021. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld 32 éves vagyok és most is így gondolom. Mert Isten felvilágosított engem hogy ez így van. Istent soha nem.szabad kétségbe vonni. Nem azt mondtam hogy nincsenek ufók. Vannak. Olyan is van hogy elrabolnak és évek múlva kerülsz haza. Azt mondtam hogy a sátán angyalai az ufók.
2021. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ebből számomra következik, hogy a Föld alakjával , világegyetemben elfoglalt helyével kapcsolatban sem azt a nézetet valljátok, ami a fősodratú tudomány álláspontja és, ami az elfogadott."


Ez egy eléggé sematikus, sztereotipikus gondolkodásmódra vall, kedves Kérdező.


Az én esetemben (#6-os vagyok) nem is igaz a következtetésed.


Tudod, lehet hogy "minden bogár rovar, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy minden rovar bogár" lenne...


"egy végtelen univerzumban, ahol a Föld csak milliomod rangú ( vagy ennél még sokkal jelentéktelenebb) kell , hogy létezzen intelligens élet."


Miért "kell"ene?

Az élet létrejöttének valószínűsége intelligens tervező, azaz Isten nélkül 1:10 a 138-adikonhoz (bocs, nem engedi rendesen beírni), ami gyakorlatilag nulla, mégis ebben hisznek az ún. "tudomány" hívei.


Miért "kell", hogy így legyen valami, ha annak a valószínűsége nulla?

Még 1:2, azaz 50%-os valószínűségnél sem mondhatjuk ki, hogy "kell".

2021. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 14-nek igaza van, túl sok mindennek kell pont annyinak lennie amennyi. Például ha valamivel másabb lenne az oxigén aránya akkor nem léteznénk, vagy a víz és a hőmérséklet is számít meg a naptól való távolságunk. Tehát sok a változó aminek pont meg kell felelnie a baktériumokon kívüli élet létezéséhez.
2021. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!