Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen érzés, ha valakit...

Milyen érzés, ha valakit megszáll egy démon? Mire képes a démon az áldozatával?

Figyelt kérdés

A lélek és a test felett is képes átvenni a hatalmat?

Az ember tudatában van a démon aktivitásánál?

A gonosz szellemmel közösek lesznek az érzéseink és emlékeink?

Milyen nyelven tud egy démon kommunikálni?



2021. szept. 12. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1. Sajnos igen. A lélek felett biztos hogy átveszi az uralmat de a test felett is súlyos esetben.

2. Ha enyhébb megszállott akkor érzi magában hogy megszállott csak alszanak benne a démonok, ha súlyosabb nincs tudatában. Tessék olvasni a Mater Johanna lengyel regényt ahol az apácát megszállta az ördög meg az egész kolostort és a papot is megszallta mert szerelmes lett az apa apa és paktumot kötött a Satánnak hogy az apacabol menjen ki és bele menjen.

3. Az emlékeink nem, az érzéseinket átveszi. Mit gondolsz miért van akit zavar a templom, a keresztvetes, tömjén, szenteltvíz? Miért jön hogy nevess a templomban hangosan és mikor kimesz nem jön az a nevetés? Miért vannak a kenyszergondolatok Isten és a Biia és minden Szent dolog ellen? Nemcsak az a megszállott aki ugrál meg különböző testhelyzeteteket vesz fel. Azok extremek. Van olyan megszállott aki ha hallgat észre se venned, vagy még ha templomba megy akkor se csak ha rákényszeríteni hogy csókolja meg az ikont vagy a keresztet. A Diabol álcázza magát

4. Extrém esetben nyelveken de inkább az anyanyelveden. Nem mindenki extrém megszállott. Van akiben az irigység demonja van és irigy mindenkire és ha hall olyanról akire irigy akkor megszállottan dühös lesz.

2021. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Keress rá az ördögűzésre a youtubeon, nem a filmre, hanem az eredetire, hang kötelező hozzá
2021. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A démon azért szálja meg az embert hogy az vétkeztem Őszén ellen és a pokolba kerüljön. Én...szóval....szerintem ez a megszállás nem múlik el csak tunetmentes. És pap se tudja kiűzni mert nem ismeri a lelkedet. Ha van hűtés akkor csak saját magadból tudod kiűzni vagy legalább kordában tartani.

Én...megtanultam hogy azt mondom hogy space satanas vagy exorcismo satanas in nomine Jesus és akkor másra gondolok. De az irigység el ezt nem tudom megcsinálni mert az erősebb bennem. Szóval a megszállottan nem extremek hanem észre se venned, és nem múlik el csak csillapodik. Ahhoz nagyon erős hit kell hogy el is muljon. Látod a tanacui kolostorba is megszállott volt a lány, a filmben Szűz Mária ikonját is összetörte és nem elmúlt a megszállottság hanem belehalt. Pedig én azt mondom 3 napi bojtolesbe nem halsz bele. Az mese hogy abba halt bele se a ketesztcsokolasba, tömjénezését nem halsz bele.

2021. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Megdugnék egy női démont.
2021. szept. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!