Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Családodat vagy Istent,...

Családodat vagy Istent, Jézust szereted jobban?

Figyelt kérdés

Jézus ezt mondja: „Aki jobban szereti apját vagy anyját, mint engem, az nem méltó hozzám; aki jobban szereti fiát vagy leányát, mint engem, az nem méltó hozzám;”

‭‭Máté evangélimából 10:37.....


Ha Jézus megtagad engem(pokolba küld) akkor se tudom jobban szeretni mint anyámat, apámat. Nagymamámat, akik melletem voltak, felneveltek. Akikre mindig számíthatok. Szoval szeretem Istent de családomat jobban. Pásztor szerint Jézust kellene jobban szeretni mert meghalt értem ... jó de én ilyet nem kértem tőle szeretem őt de családom akkor is jobban nekem ők az elsők, pàsztor szerint bálványozom a családom mert mindent amit Istennél előbbre helyezek bálványzás


2021. szept. 14. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
nem szektázom, szóval a családomat
2021. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Szóval aki ilyet mond azt imádjátom ti. Komolyan elgondolkodtató, hogy egyes emberek hogy lehetnek ennyire megvezethetően ostobák.
2021. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvan a családomat, nem egy talan sosem letezo, mar reg halott szemelyt. Vallásos sem vagyok.
2021. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vallás részlegen nagyobb " sikered " lett volna.
2021. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kategória.
2021. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
86%
Lyézusom... ha csak ez a 2 opció van, akkor inkább a családom. Majd ha nem él senki a családből, nem lesz semmilyen rokonom, akkor esetleg, de akkor sem, mert akkor meg a kutyámat, illetve a számítógépemet.
2021. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%
Esküszöm mint valami szektázás olyan érzésem van, hát még jó hogy jobban szeretem bármely élő rokonom, barátnőm, háziállatom, mint valamit amiről azt se tudom létezik-e.
2021. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
58%

rossz kategória...

nyilván a családomat, nem valami nem létező személyt.

Nem vagyok vallásos és ez nagyon olyan mintha mindenkire ráerőltetnéd ezt a zagyvaságot.

2021. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Isten, Haza, Család. Így, ebben a sorrendben.
2021. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jobbról balra inkább.
2021. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!