Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szinten támogatnád a...

Milyen szinten támogatnád a családodat, ha meggazdagodnál?

Figyelt kérdés

Óriási pénzösszegre gondoljatok, ami szinte sose fog elfogyni.

Apám új kocsit akar, de nem elégedne meg egy 4 millióssal, neki a drágább kell.

Anyám folyton masszázsra menne, műköröm, műszempilla, zsírleszívás, mellimplantátum kéne neki.

Mindketten ki akarnak harcolni egy nyaralást is...

Adok nekik pénzt, szóval nem zsugoriskodok.. De így el fognak szállni maguktól. Viszont nagyon megsértődtek, mikor nemet mondtam.


Hozzátenném, hogy mióta gazdag vagyok, nekem is nagyon vissza kell fognom magam ahhoz, hogy ne derüljön ki másoknak, hogy mi a helyzet anyagi téren.. Tehát például máig bkv-val járok, pedig 50 ferrari is parkolhatna a garázsban.


2013. jún. 30. 20:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És nyaralni még én sem mentem el, mert ugyebár fent akarom tartani a látszatot, nem akarom, hogy kirúgjanak a kis semmi melóhelyemről..
2013. jún. 30. 20:52
 2/34 A kérdező kommentje:
A legfontosabbat meg kihagytam! Kinéztek a Rózsadombon egy 2 szintes luxus házat, 70 millió ft körül. És hogy az nekik "kell". 2 embernek, 2 szint.
2013. jún. 30. 20:58
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Minek a gazdagság, ha nem költesz semmire és még magadtól is sajnálod a pénzt? Ha sose fog elfogyni, akkor minek a semmi munkahely? Szerintem kamu kérdés különben.
2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Paranoiás, vagy sem, szerintem kiderülne, ha ott hagynám a munkahelyem, vennék egy villát, meg ferrarit, meg utazgatnék össze-vissza.. Hiába a biztonsági berendezések, akkor is félnék. Az emberek 100 ft-ért is ölik egymást, nemhogy ennyiért.
2013. jún. 30. 21:00
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

nyaralni elküldeném őket oda ahová szeretnének menni.

emellett a havi gyógyszerüket kifizetném

emellett amire tényleg szükségük van kifizetném

de ha annyira de annyira gazdag lennék,akkor anyukámnak minden hónapban lepengetnék 100 ezret hogy eljöhessen végre nyugdíjba ami még 2 év,és hogy kedvére unokázhasson,ami mindenkinek jó lenne :)


anyósomnak pénzt nem adnék a kezébe mert csak hülyeségekre költené és elszórná 2 nap alatt,neki rendbe tetetném kívül belül a házát és a rezsijébe pótolnék,meg neki is a gyógyszereibe.


a gyerekeimnek is tennék félre a jövőjükre,magunknak is,és ami még marad,nyaralás,ház,kisebb autó,

de mindent csak módjával,egyesével ne legyen feltűnő.


nem vagyok önző,de túlzásba se vinném

2013. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
És nem sajnálom a pénzt, hiszen adok nekik! Magamtól sem sajnálom, márkás cuccokat, parfümöket veszek, végre van pénzem kondibérletre, ilyenek.
2013. jún. 30. 21:01
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Akkor mit csinálsz a rengeteg pénzeddel? Hogy szerezted ha gagyi munkahelyed van?
2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy kamu kérdés, ha örülsz a kondibérletnek, közben meg azt írod, hogy 50 Ferrari is állhatna a garázsodban.
2013. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hát leírom kb, hogy miket fizetek. Számlákat kapásból én fizetem be, albérleti díj és hitel sincs.

Anyának fizetem 2 hetente a masszázst, a műkörmét, kozmetikust, fodrászt, minden ilyen csajos dolgot.

Apának meg csak simán odaadom a kezébe a pénzt.

2013. jún. 30. 21:02
 10/34 A kérdező kommentje:

Hogy ne örülnék a kondibérletnek, mikor kicsit duci vagyok és sosem volt pénzem kondizni járni?


Nem melóval kerestem, nyertem.

2013. jún. 30. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!