Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mióta sátánista lettem miert...

Mióta sátánista lettem miert történnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete vagyok sátánista, azelőtt keresztény voltam tele volt keresztel,szent képekkel,rozsafuzerekkel a szobám. Amikor sátanista lettem leszedtem ezeket és miután leszedtem a tv elkezdett így recsegni a tv(azelőtt sose volt még ilyen) meg amikor vettem le a keresztet akkor nagyon rossz érzés volt bennem. Ez normális vagy miert volt ez?
2021. szept. 14. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

A legviccesebb a leírás első mondata. :-D XD


"Kb 1 hete vagyok sátánista, azelőtt keresztény voltam tele volt keresztel,szent képekkel,rozsafuzerekkel a szobám."


Ez hogy is történt pontosan? Felkelt a Nap, kinéztél az ablakon, majd jött az ötlet, hogy: "Hmm... Milyen jó lenne mostantól sátánistának lenni"? XD Ha valaki egy vallásra áttér, az nem pillanatok alatt történt, hanem hosszas idő volt (hacsak nem érdekből, politikai, gazdasági okokból történt, mint amikor a kazár vezetés felvette a judaizmust, az ujgurok a manicheizmust vagy éppen a magyarok a római katolikus kereszténységet). Nem is értem... Ha ilyen gyorsan át tudtál térni, akkor honnan volt ennyi keresztény, vallási tárgyad, ami még a bigottan, fanatikusan vallásos embereknek sincs feltétlenül.


Amúgy, ha nehéznek érzed a lelked, nem ezt tartod a jó útnak legbelül, miért vagy sátánista? Akkor ne legyél az, hanem kövesd, a szerinted igaz hitet, ami úgy látszik nálad a kereszténység volt.


Én keresztény vagyok.

2021. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11. vagyok.

De szerintem a TV recsegés attól volt inkább, hogy elálltad a jelet, ha valóbban a Sátán szólna hozzád, azt hidd el, észrevennéd és nem túl kellemes...

2021. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-és nyilván en se egy hét alatt tértem at...

A keresztény tárgyakat kaptam rokonoktol mivel az egesz családom keresztény. Sokkal nagyobb biztonságban erzem magam satanistakent,mint keresztényként. Mikor keresztény voltam mindig rossz kedvem volt sok rossz történt hiába imadkoztam..

2021. szept. 14. 20:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára mert rosszul imádkoztál vagy mert nem éltél úgy, ahogy kellett volna... De ahogy látom, igen gyorsan át tudtál térni és nem nagyon érzed magad biztonságban sátánistaként. :-D Milyen sátánista is vagy? Teista vagy ateista? Utóbbi számára az egész csak egy lázadás, előbbi számára a Sátán egy istenség, akit rituálisan imád.
2021. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Spirituális Sátánista vagyok
2021. okt. 14. 14:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Uh, csak sikerült kereken egy hónappal később válaszolnod...


Ezt aztán jól megaszondtad! Csakhogy ilyen kategória nincs. Akkor, ezek szerint teista sátánistának vallod magad? (Azért úgy írtam, hogy vallod magad, mert egy kicsit gyanús vagy te nekem.)

2021. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz se sátánizmussal, se kereszténységgel.
2021. okt. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16

Igen, teista

2021. dec. 4. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!