Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elgondolkoztál már azon, hogy...

Elgondolkoztál már azon, hogy vajon mit jelenthet az "igazságom jobbja" az Ézsaiás 43:10 versében? "Ne félj, mert én veled vagyok; ne csüggedj, mert én vagyok Istened; megerősítelek, sőt megsegítlek, és igazságom jobbjával támogatlak. (Károli)

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 07:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Biblia csak.a telefonom elírta.

Amúgy a másik dolog_ a Szentlélek Illatával - a tömjén füstjével - kapjuk az áldást. ,, Majd elájultam mikor elolvastam. Annyiszor karomoltam a tömjént meg a Satánnak tulajdonítottam és ellene beszéltem. Épp az ágyban olvastam és még úgy is majd elájultam mikor elolvastam mi ellen beszéltem mindig.

2021. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

8# István megkövezése


Ap csel 7


55 Ő azonban Szentlélekkel telve az égre függesztette tekintetét, és látta Isten dicsőségét és Jézust, amint Isten jobbja felől áll.

56 Ekkor így szólt: Íme, látom a megnyílt eget és az Emberfiát, amint Isten jobbja felől áll.

2022. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!