Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha maholnap leszállna Jézus a...

Ha maholnap leszállna Jézus a földre és figyelmeztetne az elkövetkező végítéletre hogyan reagálnának rá a világ kormányai?

Figyelt kérdés
Ugyanis Jézus az evangéliumokban leírt életét és tevékenységét az "első eljövetele"-ként jellemzik. Ezért a következő alkalom, amikor Jézus majd ismét a Földre száll, már a második lesz. Ekkor történik meg a halottak feltámadása, a végítélet és Isten királyságának felállítása. A jelenlegi világrendszer véget ér.

2021. szept. 20. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10.

Értem. Az egyház elismerte.

Valaki más is elismerte véletlenül? Mik a mindent meggyőző bizonyítékok hogy megjelent?

Én is bemehetnék a templomba és mondhatnám hogy megjelent attól még nem jelent meg.

Szóval mik voltak a bizonyítékok amik alapján tudod hogy Mária jelent meg és nem csak páran szórakoztak (vagy csak hallucináltak valamilyen anyag hatására)???


A történelem és hogy az egyház elismer valamit ami az általa hirdetett dolgok mellett szól az kicsit más. Egyébként azt sem kell elhinni fenntartások nélkül ami a történelem könyvekben van. Az sem mind igaz.


Nem ismertem Mátyás királyt, annyira még nem vagyok öreg. Azonban az ő életére valamivel több és jobb bizonyítékok vannak.

2021. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!