Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet ez az ördög?

Lehet ez az ördög?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet, kertes házban a ház oldalán hatalmas karmokkal a falon felkapaszkodik valami kívülről éjszaka 1-4 óra között és utána felmegy a padlásra és patadobolással jár-kel a padláson. Egyik nap összeszedtem magam, felmentem, semmi. Semmi élőlény. Utána visszafekszem, újra kezdődik a hangos kopogás. Egyszerűen nem értem, már évek óta ez van. Elmondok pár Miatyánkot, akkor csend lesz. Pedig soha nem hittem szellemben, aki viszont hisz és nálam aludna, lehet ideglelést kapna.

2021. okt. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
A szomszéd kutya is hallja és azt hiszi a szomszéd, hogy én vagyok az, aki direkt idegesíti az ebet. Dehát csak van valami, amit nem lát senki.
2021. okt. 10. 12:47
 2/44 anonim ***** válasza:
36%

Màr a végidőket éljük a Démonok egyre intenzívebben jelennek meg. Nálunk volt 1 éve hogy valami Démon befurakodott hozzánk és a szüleimet elkezdte folytogatni szerencsére csak 1 éjszakáig tartott utána többet nem jelentkezett.

Aki hisz Jézusban azt az ördög támadja intenzíven

2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
35%
Nincs patás ördög a Sátán élő személy szellemi lény de nincsenek patái meg szarvai ez csak mese valójában nem így néz ki.
2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

oldal


Olvasás


Tervek


Videók


Efezus 6:12-17

Efezus 6:12-17 HUNB

Mert a mi harcunk nem test és vér ellen folyik, hanem erők és hatalmak ellen, a sötétség világának urai és a gonoszság lelkei ellen, amelyek a mennyei magasságban vannak. Éppen ezért vegyétek fel az Isten fegyverzetét, hogy ellenállhassatok a gonosz napon, és mindent leküzdve megállhassatok. Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, felsaruzva a lábatokat a békesség evangéliuma hirdetésének a készségével. Vegyétek fel mindenképpen a hit pajzsát, amellyel kiolthatjátok a gonosznak minden tüzes nyilát. Vegyétek fel az üdvösség sisakját is, és a Lélek kardját, amely az Isten beszéde.

2021. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam, hogy kerül fel a padlásra egy olyan valami, ami függőlegesen mászik a házfalon kívülről? A tető teljesen zárt, nincs rés rajta, pláne egy ilyen nagy darab valami, ami ilyen éktelen hangot ad ki. Én pl. felmegyek a padlásra és erőből ugrálok, akkor sem tudok olyan hangokat produkálni. Nem hallatszódik le. Gondoltam már eladom a házat, mert 2-3 éve ez megy. De hogy fog szidni a következő tulaj.
2021. okt. 10. 13:04
 6/44 anonim ***** válasza:
14%
#5 Hívj papot aki tud ördögöt űzni. De valódi papot hivj
2021. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy ez a rondaság volt:

[link]


De én akkor biztosan be..snék :)


Ez már kicsit művészibb, több értelme van barátkozni vele:

[link]

2021. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
48%
Állj le a droggal
2021. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
A szomszéd kutya is drogos vagy a szomszéd?
2021. okt. 10. 13:50
 10/44 A kérdező kommentje:
Ilyet nem merek papnak mondani, kiröhögnek. Régi, igazi démonűzők szerintem már nincsenek.
2021. okt. 10. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!