Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet ez az ördög?

Lehet ez az ördög?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet, kertes házban a ház oldalán hatalmas karmokkal a falon felkapaszkodik valami kívülről éjszaka 1-4 óra között és utána felmegy a padlásra és patadobolással jár-kel a padláson. Egyik nap összeszedtem magam, felmentem, semmi. Semmi élőlény. Utána visszafekszem, újra kezdődik a hangos kopogás. Egyszerűen nem értem, már évek óta ez van. Elmondok pár Miatyánkot, akkor csend lesz. Pedig soha nem hittem szellemben, aki viszont hisz és nálam aludna, lehet ideglelést kapna.

2021. okt. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Jobb a pap. Tömjénnel kifüstöli.
2021. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Anjutka, végülis a padláson füstölhet, de ingyé jön?
2021. okt. 11. 10:28
 33/44 anonim ***** válasza:
Minden pénzt megér megszabadulni tőle. Az Ördögtől nem a paptól 😁
2021. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Ortodox pap kéne jöjjön az ráimádkozna. Jobban ért az ilyrsmihez az ortodox pap mint a katolikus.
2021. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Kérdező


Bárcsak feltaláltak volna egy megoldást arra hogy ne kelljen pont akkor ott lennie a rágcsáló irtónak amikor a rágcsáló is ott van. Vagy akár valamit amit te is megtehetsz. De jó lenne ha létezne ilyen dolog.

Ha létezne akkor elnevezhetnénk csapdának vagy méregnek. Ezek olyan dolgok lennének amiket megvehetnél a boltban és kipakolhatnád a padlásra hogy megoldja a problémát.

Szép is lenne egy ilyen világban élni ahol léteznének megoldások az ilyen rendkívül bonyolult és összetett kérdésekre.


De sajnos a te világodban megoldhatatlan ez a probléma.

2021. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Igen 35, én is olvastam, de a padlásom olyan tiszta mint a patyolat, sehol sincs szarnyom vagy bűz. Ez az első lépés, hogy lássa az a valaki, hogy állat mászkál! Ez van a leírásokban, az egérszart is részletezik milyen, vagy a menyétét, de nálam nincs semmi. A csapdák épen maradnak, nem éhes.
2021. okt. 11. 10:44
 37/44 anonim ***** válasza:

A szoba ahol hallod és a padlás között van még valami?

Van álmennyezet? a Tető cserepek alatt nem tudd mászkálni? Mik vannak a padláson? és miért takarítasz ott ennyire rendszeresen?


Egyébként ha olyan tiszta mint a patyolat akkor sokat takarítod. Ha van valami rágcsáló akkor ő lehet hogy talál olyan helyet ahol kevésbé jársz és ő ott mászkál inkább.

De ezt a szakértő jobban meg tudná mondani. Ő jobban tudja mint te hogy hol kell keresni a nyomokat és hova kell rakni a csapdát.

2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Azért üres a padlás, hogy biztos ne legyen semmi rágcsáló és átlátható. Ezt nem szeretik az állatok. Képződik kosz, akkor felporszívózom. Nincs álmennyezet, betongerenda béléstestekkel. Tetőcserepek mind láthatóak, nincs burkolat.
2021. okt. 11. 11:16
 39/44 anonim ***** válasza:
2021. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ejjel 1-4 kozott erkezik a 'patas ordog', akkor egy ora elott menj ki a kertbe es amikor latod, hogy elkezd maszni a hazfalon - verd jol hatba a ciroksepruvel!!! :)))
2021. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!