Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mennyországnak van történelm...

A mennyországnak van történelme vagy történetei?

Figyelt kérdés

pl. angyal eltűnések, titkosított dokumentumok arról, hogy több gyümölcs is eltűnt a jó és rossz tudásnak a fájáról stb...


Isten minden tudást megoszt velünk?



2021. okt. 17. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen: például egy hatalmas háború, majd utána a levetés a mennyből.

Nem.

2021. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha kitalálunk akkor lesznek történetek a mennyországban.

Én már kitaláltam egyet (keresztény református vagyok? az a címe hogy Gábriel eltűnése.

Gabriel angyalt elrabolja az ördög és fogva tartja a pokolban, ott kínozzák és csak akkor engedik el ha leszuletik a földre mint antikrisztus, él 33 évet aztán megöleti magát ( elhiteti a zsidókkal hogy ő a messiás akire régen várnak és azok imádni fogják) felmegy vagyis csak mintha felmenne úgy tegyen de lemegy a pokolba majd jöjjön el az ég felhőin mintha Jézus jönne és az emberek higyjék Jézusnak és imádják. Gabriel nem vállalja el a feladatot és tovább kínozzák, verik meg hatrakotuk a kezét meg Szenteltvizzel locsolják meg tömjénezik meg minden.

Mihály arkangyal összeszedi a sereget Jézus élén és megy a pokolba Gabrielt megmenteni.

A Satan elé állnak.es a Diabol csak úgy engedné el Gabrielt ha az emberek háromnegyed része a pokolba kerülnek akár jók akár rosszak de ebbe Isten nem megy bele. És ekkor Mihály megfujja a trombita és jönnek a földre csapások amik elvetik az ember termését meg bogarak meg minden és itt a földön akik a Sátánt szolgálják nem tudnak termelni meg vásárolni mert a csapások miatt nincs termés, igaz a jók is szenvedni fognak a földön. Bejönnek az első csapások, az emberek vagyis aki a Diabol szolgái káromoljak Istent, a jók imádkoznak. Bekövetkezik a keresztényüldözés, a rosszak összefognak az iszlámmal és a keresztényeket üldözik meg kínozzák. Nem lesz katolikus, ortodox és református csak egy keresztény egyház mert muszáj lesz összetartani. Nem fognak a fognak számítani csak legyen hova elmenekülni és Istenhez imádkozni de ha kell még is halni a hitért. Azután bejön az Armageddon és Iszen legyőzi a Sátánt de addig nagyon sokan szenvednek.

Na milyen volt a történet? Ez csak fikció.

2021. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A kínzásokat úgy találtam ki hogy magamból indultam ki,nekem ezek lennének.a legrosszabbak: szenteltvíz, tomjen, megkötözés meg verés.
2021. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem. A mennyország nem egy hely, hanem az abszolút létezés.
2021. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Menyország egy hely, melyet szemmel nem láthatunk, mivel egy magasabb dimenziós világban létezik. Odaát a másvilágon a magasabb dimenzióban több helység, világ, ég is létezik. A Biblia írásaiból egyértelműen kiderül, hogy a teremtett világ 7 részből, azaz 7 égből áll. A 8. pedig maga a tökéletesség állapota, az ISteni szféra, amelyben fenn áll az egész teremtett világ. A 7 világ pedig Jézus Krisztus uralma és tekintete alatt vannak. Pál azt mondja, hogy a Paradicsom, az ISten országa a 3. égben helyezkedik el. Ez a 3D világ pedig a teremtés legalja, mely utoljára lett teremtve, ugyanis a teremtés felülről kezdődött el lefelé!
2021. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!