Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van lmbt (protestáns) lelkész...

Van lmbt (protestáns) lelkész ismerősöd? Mennyire vállalja?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha maradna ebben a kategóriában a kérdés, köszi.
2021. okt. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Én lmbqt katolikus papról tudom, hogy a fiúkat szereti. A pápa volt tanácsadója, McCarrick bíboros például. Van egy másik meleg bíboros is: George Pell bíboros, vatikáni pénztárnok. Volt már börtönben ministránsok megerőszakolása miatt.
2021. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

George Bell biborost felmentettek. "Volt bortonben" egy kis ideig, - de de kozben kiderult, hogy az igazsagszolgaltatas szabalyai serultek az eljaras soran, es artatlanul ult. Ki is engedtek.


En kulfoldon elek, szemelyesen (jol) nem ismerem, de tudok ilyenrol, aki felvallalja, es a partnerkapcsolatat is. Nem katolikus, tehat lehet partnerkapcsolata.

2021. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy tudom, hogy a meleg Pell bíboros nem ártatlanul ült, hanem csak arról volt szó, hogy nem tudták teljes bizonyossággal rábizonyítani az egyik erőszakot, a másik kisfiú molesztáló ügye pedig már elévült, stb.


Itt egy cikk a bíborosról:


[link]


McCarrick kisfiúkat molesztáló bíboros ügyeiről pedig a Római Katolikus Egyház nyomozott, és adta ki a McCarrick dosziét. Beleolvastam, okádék egy ember volt, családokhoz járt, nagyon tisztelték, közben a kisfiúval beszélgetett, a kisfiú combjának belső oldalát simogatta a perverz bíboros, voltak nyilván durvább ügyei is, papnövendékekkel aludt a nyaralójában rendszeresen.


Volt olyan pápához közel álló vatikáni tisztviselő, akit rajtakaptak, amikor férfiakkal szórakozott egy drogos orgián:


[link]

"

Rendőrök megrohamozták egy bíboros titkárának otthonát a Vatikán mellett, ahol a papok épp drogoztak és homoszexuális orgiát tartottak.


Az Il Fatto Quotidiano olasz napilap beszámolója szerint rendőrök rohamozták meg egy bíboros titkárának otthonát, miután a környék lakói számos bejelentést tettek azzal kapcsolatban, hogy ott gyakran látni furcsán viselkedő személyeket. A rendőrség beszámolójából kiderült, hogy a lakásban tartózkodó férfiak kábítószer hatása alatt álltak és épp csoportos közösülést folytattak, amikor a rendőrök megrohamozták a házat.

"

2021. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezed még?

Igen, anglikán vagyok (Angliában), a saját papunk meleg, teljesen felvállalja. Civil élettársi kapcsolatban él hivatalosan egy másik férfival. Az egyház fizeti nekik a paplakot, ahol élnek.

Ehhez alapból az kell, hogy az adott egyház lehetővé tegye.

2023. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!