Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha a haláltól...

Bűnnek számít, ha a haláltól való rettegés miatt valaki beoltatja magát egy olyan transzhumán ember létrehozására kifejlesztett vakcinával, amelyben a kutatók szerint egy ismeretlen "lény petéit" is megtalálták?

Figyelt kérdés

A kutatók az egyik mRNS vakcinában valamiféle parazita szerű "idegen lény" petéit találták meg?


[link]



2021. okt. 25. 07:38
A kérdező szavazást indított:
Igen bűn, mert mindenki aki a vadálat jelét magára veszi....
Nem bűn, mert Jézus is beoltotta volna magát, és nekünk Őt kell követnünk!
A transzhumanizmus Istentől való jó dolog, melyek az emberek érdekeit szolgálják.
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha megbanja amit tett akkor van bocsánat rá, ha nem bánja meg akkor a pokol
2021. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Így is van. Az illuminati eszmtár elárulta több mint 40 éve. Ez lesz ha beoltatod magad


[link]

2021. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de az egyik oltottnak szárnya nőtt és átlát a falakon
2021. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2


Nem szép dolog másnak a nyomorát és elesettségét, a vakcinák okozta szövődményeknek a veszélyeit el humorizálni!

2021. okt. 25. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nem szép dolog másnak a nyomorát és elesettségét, a vakcinák okozta szövődményeknek a veszélyeit el humorizálni!"

Akkor oltasd magad :)

2021. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


???


Ez hogyan jött le neked? Miért oltatnám magam egy kísérleti és sok halált és szenvedést okozó "védőoltással"?

2021. okt. 25. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"Miért oltatnám magam egy kísérleti és sok halált és szenvedést okozó "védőoltással"?"

Szegénykém. Blikket sokat forgatod, mi?

2021. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pelgrim ***** válasza:
79%
Ostoba rémhierkeltés.
2021. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak.akkor ha az ismeretlen lény a gonosz démonai közül való. Ha eddig nem felfedezett állaté akkor nem bűn.
2021. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szp72 ***** válasza:
75%
Én megértem, hogy csúnya dolog transzhumán lények peteit emberekbe oltani. De sajnos biztos forrásból tudom, hogy bizonyos UFO lények folyamatosan besugározzák ivóvizet is méghozzá alfa239 sugarakkal, ami idővel szintén súlyos elváltozásokkal jár, a legtöbb rákos daganat például ennek köszönhető. Ezért nagyon fontos, hogy az ivóvizet némi vizelettel vegyítsük, mert az semlegesíti az alfa239-et. Azt tudom, hogy a vizelet nem a legfinomabb ital, de szerintem az egészségünk meg ér egy kis áldozatot.
2021. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!