Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed Ferenc pápáról?

Mi a véleményed Ferenc pápáról?

Figyelt kérdés
Kélek fejtsd ki, ha van véleményed róla, akár ha személyesen találkoztál vele, milyen volt, vagy ha nem személyesen, mi a véleményed

2021. nov. 10. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Érvényes de nem erélyes.
2021. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Erényes de nem erélyes ember.
2021. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Szép a fürdőköpönyege.
2021. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Az úszósapkája se kutya.
2021. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

Tönkre teszi az Egyházat.

Látszik, hogy kik vannak vele megelégedve...

2021. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nem teszi tönkre. Katolikus vagyok, jó pápának tartom.
2021. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Számomra nagyon szimpatikus, egy igazán emberarcú, emberközeli pápa, aki hitelesen tudja hirdetni Krisztust a világban.
2021. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy ebből a néhány válaszból is látni, bizonyos szempontból megosztónak mondanám. Amiben az is benne van, hogy nem értjük. Mikor itt volt Budapesten és személyesen hallgattam a prédikációját, viszonylag közelről láthattam a gesztusait és az arcát, akkor több mindent is megértettem.

Dél-Amerikai, máshogy közelíti meg a dolgokat, mint mi. Több mint ezer éven át csak európai pápáink voltak, ebből több száz éven át csak olasz. Igen, számít, hogy ki honnan jött és mit lát otthonról.

Más volt élőben hallgatni, a média nagyon sokat torzít. Ezt eddig is tudtuk, de most különösen éreztem.

2021. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

#8 "Több mint ezer éven át csak európai pápáink voltak, ebből több száz éven át csak olasz"

Igen, de speciel pont most már 43 éve nem volt egy darab olasz pápa sem. Olyanra már csak az idősebbek emlékezhetnek.

2021. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8 ki tudnád fejteni ezt pontosabban? Nagyon érdekelne milyen embernek láttad. Szóval most felvázoltad a helyzetet, de pont az érdekelne, amiket nem fejtettél ki.
2021. nov. 11. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!