Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyen esetben Isten megérti...

Ilyen esetben Isten megérti hogy nem vagyok alkalmas hazassagra? De nemi elet nekem is kell?

Figyelt kérdés
Bocsi ekezet nelkul nekem igyvan megszokva az iras! Elarulom neked pontosan 21,10 eves vagyok, Azaz 2000.Januarban szulettem! Majd most leszek 2 honap mulva 22 , azert mondtam h annyi vagyok mert meghaladtam a 21,6 evet.! Szoval le irom neked Romai katolikus vagyok, 5 evesen lettem megkeresztelve, majd elso osztalyba mar onkent jartam hittanra. Harmadikban azaz 10 evesen elso aldoztam.! Jartam templomba 13 eves koromig ma mar nemjarok! Aztan 18 evesen baptista gyulibe elmentem ott be is meritkeztem ahogy Jezus , Szoval az en hitem hogy Hiszek egy Istenben aki mindeneket Alkotoja teremto Ura mindensegnek hiszem hogy az az Orokkevalo ATYA ISTEN, a MI MENNYEI EDES APANK.- hiszem hogy JEZUS KRISZTUS AZ IGE, aki altal az ATYA teremette a mindeneket. Az ATYA A FEJ , de egyszulott FiatJEZUST egyenlove tette magahoz,,, az ATYAT JEZUS AZERR MONDTA NAGYOBBNAK MERT EMBER VOLT ,, KI URESTITTE MAGAT MINT A FILLIPI LEVEL IS IRJA ES SZOLGAI FORMAT(EMBERI FORMAT) vett fel ,,,, DE MINT ISTEN TOKELETESEN EGY AZ ATYAVAL HISZEN EGYSZULOTT FIA A JO ISTENNEK, ES A JO ISTEN MINDENT HATALMAT A FIANAK ADOTT. Az ATYA NAGYOBB AZZAL HOGY Ô A MINDENEK KEZEDETE FORRASA A FIU MEG A SZENTLELEK IS BELOLE FAKAD. De akkor is eggyek. Tudom ti tanuk nemhisztek bene de ne gyozkodj , ez Nem bun ha ezt hiszem, en igy erzem jol,,,, ELISMEREM HOGY ISTEN AZ EN MENNYEI ATYAM, TEREMTOM, ISTENEM, ES ELISMEREM HOGY EGYSZULOTT FIA JEZUS A KRISZTUS A MESSIAS AZ EMBERISEG MEGVALTOJA! Jezus az Ut az Atyahoz. Mivel JEZUS A MESSIAS Ő SZENTVERE MOSSA LE A BÜNEINKET, ISTEN FIA VERE AMI MEGTISZTIT MINKET... szoktam Ur Jezushoz is imadkozni, de MINDIG ALTALABAN AZ ATYAT SZOLITOM MEG HOGY MINDENHATO OROK ISTEN MENNYEI ATYAM AZ UR JEZUS NEVEBEN MEGYEK ELED..... a masik amit mondani akarok: negativ es positiv bennunk van, TUDON A NEGATIV MAGA A SATAN,,, de az emberben van jo meg rossz is! Igyekezni kell a Jora torekedni s a rosszat kerulni......! Jezus neveben Atyank dicsosegere jokat kell cselekedni embertarsainkal! Nemkell bantani senkit, nemkell artani senkinek! Tisztelni kell egymast! Jo lelkunek lenni! De : kepzeld el, en betegen szulettem, minusz -17 es a szemuvegem.... a bal szememre megvakultam 2016-ban nemlehetett muteni. A jobbra latok 60%ot de itt is vekony a retina. De ezzel tudok dolgozni, mindket fulemben hallaskeszulek van, magasvernyomasos vagyok, szivbillentyu beteg, 2019ben fejeztem be a kozepiskolai tanulmanyaim,,,, aztan le lettem szazalekolva D csoportos 82% os rokkant vagyok, mellete 6 orasba dolgozok! Anyummal elek es nagyanyammal, nagypapammal mivel apum 10 eve ujra nosult, (de joban vagyunk en es apa) szoval nemakarok nosulni, minek? Nemtudok ellatani egy csaladot orulok h dolgozok meg beszallok a rezsibe anyaeknak. Es nembantok senkit, nemartok senkinek szeretenek az emberek a csaladban meg a tanaraim akik tanitottak ha ossze futunk mai napig beszelgetunk! De nen akarok hazasodni, egy eleten at pedig szuzen nem halhatok meg,! Nem akarok hazasodni! Nem iszom csak neha sört, cigizni egyaltalan nem szoktam! De csajozok, nem hazasodok, kuloben ha hazas lennek vagy lenne elettarsan gyerekem amelett kufircolnek csunya lenne az biztos ! De fiatal vagyok fuggetlen! Nem lehettem szuz orok eletemre ugyse nosulok meg, nem akarok mert romlik a szemem, kitudja dolgozni is meddig birok szerencse van byugdijam meg fogyatekossagi tamogatas amibol megtudok elni es egyetlen lanya anyukam a mamaeknak en egyetlen unoka mienk a lakas minden de nem nosuloknmeg igyis van eleg bajom, eszek iszok, szeretek enni talan ez is bun? Tvzek, zenet hallgatok, neha templomba elmegyek misere, gyonni 10 evesen gyontam mikor elsoaldoztam az elott azota se igygondolom istennek kell gyonni papnak semmi koze a buneinheznnem
2021. nov. 20. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az első link nem működik, akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=s5ImEUa4bqU

2021. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezek csak kifogások ugye? :)
2021. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvastam el, de keress egy pszichológust nagyon gyorsan
2021. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Pokolra fogsz kerülni, mindegy milyen elméleteket gyártasz magadnak.
2021. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Miért kerülne a pokolba mert nem Gyón vagy mert az egyházon kívül nincs üdvösség? Isten figyelembe veszi amit írtál kérdező.
2021. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Írtam neked privatba.
2021. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 KZitus ***** válasza:
84%

Szia

nem kellene elvárnod Istentől, hogy külön Bibliát írat le neked....

2021. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Na ez telitalálat volt Zitus!
2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 KZitus ***** válasza:
92%

#9

sajnos nincsen ez az egyén egyedül ezzel az elképzelésével. Figyeld meg hányan megmondják meg itt a gyakorin Istennek, mi az amit lehet, és mi az amit nem :-)...vagy hogyan kellene.

2021. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!