Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Földünkön kívül más Bolygón...

A Földünkön kívül más Bolygón lehet élet? Mi erre A katólikus vallás álláspontja?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 05:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
95%

#19

Magadnak mondasz ellent, hiszen a NASA-nak tökéletes felvételei vannak, viszont az ő munkájukat azonnal elutasítod (ezért küldtem amatőr felvételeket). A logikátlanságodból kiindulva sose fogsz visszatérni a témához, no mindegy. Már az ókori egyiptomiak is tudták, hogy több bolygó van.


Ki tudja, talán nem vagy reménytelen. Küldöm áldásaimat a megvilágosuláshoz!


Odin álldjon meg bölcsességgel.

Heimdallr álldjon meg a helyes út mutatásával.

Nótt kísérjen az éjszakákon.

Thor és Tyr adjanak erőt a változáshoz.

A Yggdrasil gyökerei erősebbek bármilyen keresztnél. A kilenc világ áldását kívánom neked, hogy nehogy Hel birodalmába kerülj. Itthon már elvégeztem a rituálét, ne aggódj.

2021. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
3%

#21 Ő munkáját... persze volt munka vele hogy odaszerkessze azt a kis kaksit...


Nevetségessé teszed ezt az egész nasa hoaxot


Akiket felsoroltál idegen Elohimek/Istenek és halálos bün ilyeneket imádni

2021. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
94%

#22

Látod, pont erről írtam. Köszönöm, higy ilyem lelkesen bizonyítgatod a valláskárosultság és a műveletlenség veszélyeit. Bizonyítékot kérsz, de azonnal el is utasítod azt.


De sss, semmi baj. Áldásukat kértem rád, biztos megsegítenek, hiszen Odin felelős a magadféle elveszett lelkekért. Majd ők segítenek, ahogy nekem is segítettek.

2021. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
2021. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

#23 nyugodj meg sátánimádóm. Engemet nem tudsz meggyőzni ezzel , 20 éven át énis a nasa rabja voltam de mióta elolvastam bibliát azóta rájöttem a föld nem lehet gömbölyű és fölötte nem univerzum van hanem viztenger.

Többi bolygo letezese meg ugyanolyan hoax mint a holdraszállás

2021. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Einstein meg sík hülye volt...
2021. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

#25

Szegény elveszett gyermek. Akikről én beszélők azok az Ázok az aranyló Asgardból, nem a patás rosszcsont akivel a keresztényeket riogatják.


Nyugodj meg, idővel majd rájössz arra, amit már az ókori gyerekek is tudtak. Kicsit le vagy maradva agyilag, na de na, vannak ilyenek.

2021. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%
#27 a föld lapos ezen nincs mit megmagyarazni... De agymosottnak hiaba beszelek
2021. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

#28

Menj végig bármelyik város utcáin és mond el random embereknek, hogy szerinted a Föld (ami nagy F-fel írandó, másodikos tananyag) lapos. Mennyiben szeretnél fogadni, hogy az arcodba fog nevetni mindenki? Ó, vagy több milliárd ember az agymosott, és csak te vagy ilyen hányingerkeltően megvilágosult? Tudod, a legtöbb szekta pont hiteti el veled. Hogy különleges és másoknál jobb és bölcs vagy, holott a valóságban egy megtévesztett senki.


Az megvan, hogy vannak keresztény csillagászok és űrhajósok? Például John Glenn, Ed White, Gordon Cooper, Jim Irwin, Frank Borman és Charlie Duke.


Remélem "boszorkányokat" azért nem szoktál kővel dobálni. Simán kinézem belőled ezt a barbárságot és erkölcstelenséget.

2021. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

#29 attol meg nem lesz valami igaz hogy tobb milliard legy repul az urulekre. Szuk a kapu ami eletre vezet es szeles az osveny ami a karhozatba visz.


Akiket felsoroltal a satan emberei.

2021. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!