Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Édesapám meghalt. Sajnos...

Édesapám meghalt. Sajnos kórházba történt, nagyon sokat szenvedett covid miatt. Két hete történt de azóta nem vagyok ön magam. Hogyan tudnék lelki békére lelni?

Figyelt kérdés
Sok minden jár a fejembe. Hogy miért pont őt vette el az Isten, és miért pont így, hogy ennyit szenvedett. Nagyon hiányzik nekünk.. És nem tudom ezt az egészet elfogadni.
2021. dec. 6. 06:33
1 2 3
 11/23 KZitus ***** válasza:

Jelenések 21:3, 4

"Erre egy hangot hallottam a trón felől, mely hangosan ezt mondta: „Isten sátora az emberekkel van, és ő velük fog lakni, ők pedig a népe lesznek, és maga Isten lesz velük. És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.”....

El tudod képzelni az élete fájdalom nélkül? Erről biztosít minden embert Isten. Tégedet is. Csak kutass alaposan utána a Bibliában!

2021. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#10 jehovás vagy?
2021. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#13: De jó! Akkor az is hazugság, hogy az Omega frontembere kórházba került COVID-dal. Akkor még lehet, hogy él?
2021. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
#14 más betegseg vitte el. Mostanaban doglott patkanyt is covid vitte el
2021. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6# Hiába lett törölve a válaszom, akkor is igaz. Az apja nem kérte az oltást, akkor meg miért Istenre fogja??? Hol van az leírva, hogy neki joga van bármit tenni, Isten mindenképp megmenteni a haláltól és még ezer év múlva is itt fog szaladgálni? Miért kell mindig Istent hibáztatni???
2021. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést.

Sajnos a covid igenis létezik. Bár ne létezne. Nem kívánom senkinek sem azt, hogy megtapasztalja milyen érzés levegőért kapkodni és fulladni. Vigyázzatok magatokra.

2021. dec. 7. 06:15
 17/23 anonim ***** válasza:
16 azért lett törölve, mert a kérdés nem az oltásról szó, és nem tudhatod, amit állítasz.
2021. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

18# De, hisz ő írta az előző kérdésénél, hogy sem ő nincs oltva, sem az apja nem volt és azon vacillált, hogy ez egy jel vajon Istentől, hogy oltsa be magát??

Most meg már Istent okolja. Ez kb olyan mintha valakinek lenne döntése, hogy nem megy háromszázzal a motoron jeges úton, de ha megteszi és meghal, az miatt nem Isten a hibás!! Itt is volt döntési lehetőség és nem élt vele.

2021. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#17 azt nem covidnak nevezik hanem tüdőgyulladásnak
2021. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19, nem tudom, az előző kérdést nem olvastam, így nekem nem egyértelmű.
2021. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!