Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Édesapám meghalt. Sajnos...

Édesapám meghalt. Sajnos kórházba történt, nagyon sokat szenvedett covid miatt. Két hete történt de azóta nem vagyok ön magam. Hogyan tudnék lelki békére lelni?

Figyelt kérdés
Sok minden jár a fejembe. Hogy miért pont őt vette el az Isten, és miért pont így, hogy ennyit szenvedett. Nagyon hiányzik nekünk.. És nem tudom ezt az egészet elfogadni.
2021. dec. 6. 06:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A szomszédom három oltással be volt oltva, mégis meghalt. Most Csollány Szilveszter lélegeztetőgépen van, három oltást pedig felvette. Nem segít senkin az oltás, csak szemfényvesztés, meg hogy erősítse a hitet, ennyire jó. Meg ugye most olvastam, hogy mennyit kaszáltak a gyógyszergyártó cégek ezen a COVID-on.
2021. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bizonyára nagyon szeretted az édesapádat. Isten is egy édesapa, és Ő a saját fiát veszetette el, aki brutális kínok között halt meg a kereszten. Ha valaki, akkor Ő igazán együtt tud érezni veled. Remélem, megtalálod Istent, és ő pótolni tudja annyira a hiányt, amit édesapád elvesztése okozott.

Stefán

2021. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm Stefán!
2021. dec. 7. 19:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!