Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én szerintem nem létezik...

Csak én szerintem nem létezik olyan igaz egyház földön?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért? Jobb, ha minden hazugság, vagy ha változik?
2021. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A református az igaz egyház értsétek meg. Jó....a kettős predesztinácio etetnek tan ...de a többi mind igaz és helyes a Biiajuk vagyis helyesen értelmezik amit Kálvin nem vágott ki
2021. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Jézus alapított egyet, ami ráadásul a földön is volt, ezen felül azt is megígérte, hogy ez az Egyház az idők végéig állni fog.
2021. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Alapított egyet de kettő lett belőle.... 😃🤭. 1054 Ben szetszakadtak mert egyik sem engedett a maga hitéből. Sose fognak egyesülni és a katolikus meg az ortodox, ketten tesznek ki egy vallást. Értitek ....olyan mint 2 sérült akik kitesznek ketten egy embert.

De a református egységes és oszthatatlan.

2021. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sincs ahhoz hasonló egy se amilyet Jézus vallott és cselekedett. Mindnek előbbrevaló a pénz és a hatalom majd csak utána a hit.
2021. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!