Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki sátánistaként követi a Bibliát? A mennyországba kerül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az ördöggel cimborál, de abban hisz, hogy az ördög Istent szolgálja. Tehát csak azért keresztény, mert az ördögöt is kereszténynek tartja. (viszont vakon hisz benne, hogy az ördög örökre hű marad Istenhez).

2021. dec. 26. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ehhez tényleg elég vak hit kell. Annyira vak, hogy a sötét gödör alján is abba fog hinni, hogy az a menny. A pokol tüze pedig az öröm helye.
2021. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez úgy ahogy van hazugság, vagy szándékosan provokálsz itt másokat vagy teljes sötétségben vagy. A Sátán a pokolba akarja vinni a lelkedet és minden ember lelkét.
2021. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ellentmond egymásnak a 2 dolog. Hát a sátán a pokolba viszi kínozni az embereket meg ha hiszi is Istent. Arra volnék kíváncsi hogy Isten lezárja a pokol és menny közötti átjárót vagy kell látni a mennyben lévők boldogságot? A Biblia nem sokat ír semmiről.
2021. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jézus és az Atya azt akarja, hogy minden ember a mennybe kerüljön. A bűn az ami elválaszt tőle.
2021. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"A Sátán a pokolba akarja vinni a lelkedet és minden ember lelkét."


Te ebben hiszel. Más meg nem biztos.

2021. dec. 26. 13:53
 6/12 A kérdező kommentje:

"Arra volnék kíváncsi hogy Isten lezárja a pokol és menny közötti átjárót vagy kell látni a mennyben lévők boldogságot?"


Én meg arra, hogy látni kell-e a poklot a mennyországban a boldogsághoz.

2021. dec. 26. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

,,Jézus és az Atya azt akarja, hogy minden ember a mennybe kerüljön. A bűn az ami elválaszt tőle.,,

Dehogy akarja. Ha akarná akkor minden oszihikai beteget meggyógyítani vagy megölnek születésekor hogy élete során ne szenvedjen és a betegsége miatt vétkezzen ellene. Isten engedi meg azt hogy oszihikai betegek legyenek és a szenvedésüket is. Ezt tudom és érzem. Ha Isten szeret e az embereket akkor minden pszihikai beteg ( én nem fékek a haláltól) meghalna, az is aki az anyja méhében van és az isten ha mindenható tudja hogy mentális beteg lesz. Meghalnának és mondjuk lenne egy purgatórium ahová kerülnének és ott megtisztul anál a szüleik büntetik és új testbe készülsz ének a földre és mentálisan egészségesen. Akkor jók lenne ék, nem vétkeznének, tudnák szeretni enmertarsaikat és az istent, volna családjuk, a gyerekeik is kapnának ajándékot meg gazdag világba volnabak mi T ez a mai és a mennybe jutnának. Az isten így kéne tegyen. Az ember jobban tudja neki minjo mint isten mert én látom a magam vrăjmașait

2021. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 születéskor ha elvágnák a torkunkat, nem lenne megoldás?
2021. dec. 26. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki követi a Bibliát, követi Krisztust, akkor szívében biztos nem sátánista. Legfeljebb csak külsőségekben, divatból.
2021. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik itt a földön jól élnek és odalent kapják meg a büntetést. És vannak akik szegénységben vannak de meg menekülnek a pokolból de jutalom nélkül kerülnek a mennybe. És vannak akik nagy jutalommal kerülnek be.
2021. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!