Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem jelölöm vissza az ...

Ha nem jelölöm vissza az meg nem bocsátást jelent ? Nagyon rossz emlékeim vannak kisiskolás koromról, a tanító néni sokszor megalázott igazságtalanul az egész osztály előtt, most pedig már 3x jelölt be ismerősnek a FB.-on.

Figyelt kérdés

Nagyon sok rémálomom volt az iskolával mindig is utáltam ( ettől függetlenül az elsők között voltam az osztályban) de alapvetően utáltam a sulit.

Most nem akarok visszaemlékezni, a régi tanító néni pedig mind jelölget.

Mit akarhat? Ha nem jelölöm vissza az olyan mintha haragudnek rá? Vagyis hogy nem bocsátottam meg?

28N


2021. dec. 27. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Tiltsd le, akkor nem jelöl többet. Egyébként valszeg nem nyomulni akar, csak azt hitte, hogy téged még nem jelölt (több száz diákja lehetett már, nem emlékezhet rá, kit jelölt már, viszont a közös ismerőseitek miatt mindig feldob téged neki).

Sok ember nem jelöl vissza tanárt, főnököt vagy olyan embert, akit nem látott húsz éve és nem is tervezi a jövőben se, szóval nem sértődhet meg. De valszeg észre se fogja venni, hogy nem jelölted vissza és letiltottad.

2021. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Vannak emberek, akik a létező összes valaha ismerteket bejelöli, hogy sok-sok ismerőse legyen. Ez alól az sem kivétel, aki tanító.

Nekem is szokott lenni jelölésem olyan, akivel talán 1x,2x találkoztam. Részemről azok az ismerőseim, akikkel van valamilyen szorosabb kapcsolatom.

2021. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Vissza ne jelöld! Lehet újra alázni akar.

28 éves Nő vagy! Komolyan kérdés ez számodra? Tíltsd a pusztulatba, mit foglalkozol vele, hogy mit gondol?!

2021. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor jelöld vissza, ha tartalmat akarsz megosztani neki vagy érdekel az övé.
2021. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha letiltod az gerinctelenség, lehet bocsánatot akar kérni tőled. Irj rá
2021. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, a seggét ne nyalja ki mindjárt?
2021. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
#6 Jólvan igazad van, legyünk gonoszak és tiltsuk le azt aki bocsánatot akar kérni, nehogy megbocsájtsunk mint ahogy Jézus tette mert az már nem menő hanem gáz
2021. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező írta:


"Nagyon rossz emlékeim vannak kisiskolás koromról, a tanító néni sokszor megalázott igazságtalanul az egész osztály előtt"


Ezek után még a kérdező írjon rá?! - na ne viccelj!


En csak annyit mondtam, hagyja figyelmen kívül. Ennyi és nem több.

Ha akar valamit az a tanár, hát keresse fel, és úgy kérjen bocsánatot, már, ha egyáltalán az a célja. Ezt is pl te találtad ki, nagyon nem biztos, hogy az úgy is van. :)

2021. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7: ha bocsánatot akar kérni írhat a messen. Bárki írhat bárkinek , és az illető akinek írunk eldöntheti hogy válaszol rá vagy sem.

De igazatok van, egyelőre hidegen hagy a dolog, ha annyira akar írni akkor írhat.

Szerintem csak egyszerűen kíváncsi , mert nagyon jól viszem, nem gondolta volna hogy ennyit érek el az életben

2021. dec. 29. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Szét oltottam a 7-est, aztán toröltetett mindent! :D vagy te voltál kérdező?
2021. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!