Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találhatok olyan közössége...

Hol találhatok olyan közösséget melyek építenének lelki fejlődésemben, abrátokat is lehet szerezni és megbízható embereket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérem csa kezirányú válaszokat adjatok, olyan helyet keresek Pest megyében esetleg Budapesten ahol fejlődhetnék.
2022. jan. 26. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen felekezet?
2022. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak legyenek jó emberek, lehessen ismerkedni, barátkozni. Én semelyik felekezetet sem ítélem el, de ne Jehova tanúi legyen azért.
2022. jan. 26. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Pest megye akkor inkább Bp-en kivüli kissebb közösségekben találtam igazi családias légkört. Itt Pesten minden atomizált. Ahogy az utcák és a nagy lakóházak, úgy a nagyobb vallási közösségek is. De ez csak az én egyéni tapasztalatom. Egy nagyobb közösségbe úgy lehet jobban beilleszkedni ha vállalsz valamilyen közszolgálatot. Akkor hamar kialakulhatnak személyes ismeretségek is, de enélkül gyenge az esélye.
2022. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!