Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Idegeségemben tagadtam Isten...

Idegeségemben tagadtam Isten létezését, van lehetőségem bocsánatra?

Figyelt kérdés
Összevesztem anyukámmal (tudom, hogy ez magában bűn és nagyon bánom) a bezsélgetésben idegességebben tagadni kaztam Isten létezését (Isten bicsássameg). Megbántam. Van számomra még bűnbocsánat?

2022. febr. 8. 21:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó, hogy nem jársz tévúton kérdező! Én csak bátorítani tudlak, hogy nem követed a mai lázadozós divat trendet! Csak így tovább!
2022. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

11

Te csicska vagy?

2022. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

12-es válaszoló: ellenkezőleg, nagyon is lázadozó voltam és vagyok a mai napig is. De nem éri meg, mert nem lett tőle sokkal jobb az életem...


11-es válaszoló voltam.

2022. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Szóval akkor mégis csak hiszel természetfeletti lényekbe és varázslásba?
2022. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

Én nem gondolom, hogy Isten olyan természetfeletti lény lenne, akivel "varázslás" útján lehetne kapcsolatba lépni.


Pusztán megváltozott a helyzetem SOKKAL POZITÍVABB irányba, mikor elmentem lelki vezetésre egy paphoz. (Nagyon régi, megoldhatatlannak tűnő problémák kezdtek sokkal könnyebben megoldódni, mint addig...)

2022. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Ja én a kérdezőnek írtam. Nekem nagyon fura hogyan hihetnek olyan dolgokba emberek amikre nincsen semmi bizonyíték.
2022. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

"Nekem nagyon fura hogyan hihetnek olyan dolgokba emberek amikre nincsen semmi bizonyíték."

ez igaz. Én sem értem, minek hisznek az evolúcióban, mikor cáfolva van.

Ezért jó Istenben és Jézusban hinni. Temérdek bizonyíték van rá. Mindegy, lényeg, hogy mi jó helyen vagyunk

2022. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gondolkodj egy kicsit! Akarsz egyáltalán olyan istenben hinni, aki szerint mostmár nem kapnál bűnbocsánatot?
2022. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
19%

"Idegeségemben tagadtam Isten létezését, van lehetőségem bocsánatra?"

Igen van. Sőt, Isten nem is haragudott

2022. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Az idegesség érzés nem Istentől van... Gondolom rést talált az ellenség a pajzson.. Jobb lett volna azt kiabálni, hogy itt Jézus Krisztus az Úr! Vagyis átadni az uralmat Jézusnak. A sötétség erőinek ki kell menni... Akkor vagy győztes pozícióban, ha békességben tudsz maradni és mosolyogsz az adott téma felett, minden elmúlik. Túl kell látni a dolgokon.. Vajon Isten miért engedi meg ? Amíg ezzel vagy elfoglalva másképpen fogod látni a helyzetet.

Csendesedjetek el, és tudjátok meg, hogy én vagyok az Isten! Amikor végig gondolok én is egy beszélgetést és nem tetszett a saját hozzáállásom, akkor megbeszélem Jézussal vagy - a feltételek nélkül szerető - Istennel. Kérek segítséget, hogy Jézus vegye át az irányítást, mutassa meg, hogy Ő hogyan reagálna adott helyzetben. Fil 2,5 Az az indulat legyen bennetek, ami Krisztus Jézusban is megvolt.

Szóval, ha megbántad és megtérsz belőle az nagyon jó, Isteni hozzáállás. Keresd Urat és Ő válaszol. Az Ő visszajelzése a tuti. Nyisd ki a Bibliát, hallgass dícséreteket.

[link]

2022. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!