Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Idegeségemben tagadtam Isten...

Idegeségemben tagadtam Isten létezését, van lehetőségem bocsánatra?

Figyelt kérdés
Összevesztem anyukámmal (tudom, hogy ez magában bűn és nagyon bánom) a bezsélgetésben idegességebben tagadni kaztam Isten létezését (Isten bicsássameg). Megbántam. Van számomra még bűnbocsánat?

2022. febr. 8. 21:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nekem nagyon fura hogyan hihetnek olyan dolgokba emberek amikre nincsen semmi bizonyíték."


"ez igaz. Én sem értem, minek hisznek az evolúcióban, mikor cáfolva van.


Ezért jó Istenben és Jézusban hinni. Temérdek bizonyíték van rá. Mindegy, lényeg, hogy mi jó helyen vagyunk"


Az evolució nincs cáfolva, istenekben hinni olyan mintha az egyszarvúban hinnétek.

2022. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
40%

"Az evolució nincs cáfolva, istenekben hinni olyan mintha az egyszarvúban hinnétek."

Hagyd csak, ez Kreatti, az oldal egyik legostobább trollja. Direkt azért írkál ennyire nyilvánvaló hazugsagokat, mert azt várja hogy valaki végre reagáljon rá, és utána nekiáll kötekedni meg provokálni.

2022. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem ő vagyok de látom érveket nem tudsz felhozni, szerintem te vagy az ostoba mert olyan dolgokban hiszel mint természetfeletti lények, varázslás , csodák.
2022. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem te vagy Kreatti, hanem akire reagáltál! Aki azt hazudta hogy az evolúció az valami cáfolt dolog, meg hogy a kereszténységre temérdek bizonyíték lenne.
2022. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!