Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztény lányokra milyen...

A keresztény lányokra milyen pozitív tulajdonságok illenek, amik más nem keresztény lányokra nem illenek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más, nincs két egyforma keresztény :)
2022. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaja, de a ami a mostani világ hölgyeiből hiányzik az megvan bennük, pl. hűség, bizalom, őszinteség vagy ezeket a dolgokat még véletlenül se keressük?
2022. febr. 19. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem lehet igy altalanositani.

A keresztenyseg nem azt jelenti, hogy akkor mi jokislanyok leszunk.

"hűség, bizalom, őszinteség" pedig nagyon sok nem kereszteny lanyban is megvan.

2022. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Keresztényeknél nagyobb valószínűséggel találsz olyan nőt akinek szexuális problémái lesznek mert belenevelték hogy a szex bűn. Olyan esetén is találkoztam ilyennel aki amúgy nem volt mélyen vallásos de bele nevelték.
2022. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#2 nem, azok keresztenyeknel sem jellemzo


eppen az emberek termeszetes jellege az alltias dolgok

paraznasag stb.

megcsalas, hazudozas, bizalmatlansag

2022. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Jaja, de a ami a mostani világ hölgyeiből hiányzik az megvan bennük, pl. hűség, bizalom, őszinteség vagy ezeket a dolgokat még véletlenül se keressük?"


Az én párom egyáltalán nem vallásos és ennek ellenére teljesen hűséges, őszinte és nagyon erős a bizalom közöttünk.



Én úgy tapasztaltam hogy ez nem vallás kérdése. Inkább személyiség és intelligencia. Értelmesebb emberek esetén sokkal több tartós, boldog, hűséges kapcsolattal találkoztam. Ez részben azért is lehet így mert egy kapcsolat nem csak abból áll hogy benne vagyunk. Azon dolgozni is kell. Ehhez azonban kell egy bizonyos szintű értelem hogy ezt belássák és megfelelően csinálják.

2022. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

#5


"#2 nem, azok keresztenyeknel sem jellemzo


eppen az emberek termeszetes jellege az alltias dolgok


paraznasag stb.


megcsalas, hazudozas, bizalmatlansag"


pont ezért pusztitotta el a múltban iss az emberiséget Isten meg Jézus és most is ezért fogunk elpusztulni mert nem akarjuk ezt a viselkedést otthagyni... vagyis emberek a bünt választják a tisztaság helyett hát viseljék a következményeit!!

2022. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz általánosítani, de nekem van egy olyan benyomásom, hogy valahogy "komolyabban" állnak az egész témához, ami azért van, mert konzervatívabbak. Tehát tényleg házasodásra keresnek partnert, nem sokáig tartó keresgélésben gondolkodnak, készülnek az elköteleződésre.
2022. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez kb. olyan kérdés, hogy a barna hajú lányokra milyen pozitív tulajdonságok illenek, ami a vörösekre nem.

A keresztény lányok nem egy halmaz.

2022. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!