Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 19 éves vagyok és szívesen...

19 éves vagyok és szívesen részt vennék római katolikus táborban vagy rendezvényen, ahol 18-25 évesek vesznek részt. Tudtok ilyen eseményt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hová jársz templomba? Ott nem szerveznek?
2022. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem priviben küldöm, hátha másnak is segítség.

[link]

2022. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó minden évben kétszer megrendezésre kerül (1 napos). Az egyik legnagyobb múltra visszatekintő találkozó. Május 21-én lesz most tavasszal.

[link]

Még nincs fent a részletes program, de egy tematika szokott lenni (pl. volt, hogy valamelyik szentség, vagy akár egy szentírási idézet), ennek megfelelően van egy központi főelőadás, majd utána lehet választani több program közül, melyek párhuzamosan futnak. Szinte egész idő alatt van gyóntatás, lelki beszélgetés, végül misével zárul.

Vagy az Egerszalóki Ifjúsági Találkozó is szokott lenni minden évben, ez több napos.

2022. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szaléziak is szoktak fiataloknak mindenféle rendezvényt tartani. Esetleg járj utána, hogy van-e ilyen közösség elérhető távolságban. Bár tudom, hogy régi a kérdésed, és már vége van a nyárnak :)
2022. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!