Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem vagyok vallásos,nem...

Nem vagyok vallásos,nem gyakoroltam soha,bibliát sem ismerem,ezért is teszem fel a kérdést,hogy okodosodjak.Tehát:Az ázsiai,ferde szemű emberek,hogy születtek a Földre?

Figyelt kérdés
Hisz Ádám&Èva nem volt ferde szemű

2022. márc. 31. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ádám és Éva utódai.
2022. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha ilyen téren okosodni akarsz akkor a biológiát javaslom.

Ezenfelül Ádám és Éva története még most sem egy szó szerint értelmezendő történet.

2022. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Másik Elohim teremtette őket
2022. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Elég érdekes a megközelítésed. :)

Én keresztény vagyok, de kicsit máshogy vélekedem a kérdésről. A Bibliának nem szabad minden szavát a szó maga értelmében értelmezni.

A hatnapos teremtéstörténet egy a zsidók felfogása szerinti, az ő akkori villágukba illő történet. Bárki, aki azzal próbál beleállni a Bibliába, hogy miért találunk ősember, dinoszaurusz maradványokat, ha a Bibliában nincsenek benne, rosszul értelmezi a könyvek könyvét.

Ui.: honnan tudod, hogy Ádám és Éva nem voltak ázsiaiak? :D

2022. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Ádám és Éva története egyfelől az emberiség születésének a történetét mutatja be (hogy mitől más az ember, mint az állatok), másfelől minden egyes ember személyes története is.

Nem szó szerint kell értelmezni, ahogy nem értelmezték szó szerint a történet keletkezésekor sem. A szerzőnek sem ez volt a szándéka: nyilván ott sem volt a szerző a teremtéskor. Egészen más okból íródott.

Szóval a "Biblia szerint" nyugodtan támaszkodj arra, amit a rasszok kialakulásáról az antropológia mond.

2022. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ui.: honnan tudod, hogy Ádám és Éva nem voltak ázsiaiak? :D"


Hát igen Biblia nem irja a rasszukat lehet ádám kan nigger volt éva meg valami ázsiai csajszi vagy éva volt néger ádám meg ázsiai

2022. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mansour ***** válasza:
43%
Na ja, de akkor meg honnan jönnek a kékszemű szőkék? Biztos az ufóktól...
2022. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A bőr,hajszinre lehet magyarázat.. minél délebbre megyünk annál barnább az ember,èszakra meg fehèrebbek..de egy keresztény katolikust,reformátust azért szívesen megkèrdeznèk,hogy a ferde csikszemű emberekkel mi a helyzet?
2022. márc. 31. 14:36
 9/24 anonim ***** válasza:
5%

"Nem vagyok vallásos,nem gyakoroltam soha,bibliát sem ismerem,ezért is teszem fel a kérdést,hogy okodosodjak.Tehát:Az ázsiai,ferde szemű emberek,hogy születtek a Földre?"

Itt az ideje iskolába járni és majd a genetikában az epigenetikai résznél figyelj nagyon. A genomban neked is rengeteg olyan infó van, ami nem lesz manifeszt


"Na ja, de akkor meg honnan jönnek a kékszemű szőkék? Biztos az ufóktól..."

Másik professzor ... Utána kellene nézni a kék szem kialakulásának...


És rossz hír mindenkinek. Ádám és Éva sztorija szó szerint értendő. Bőven igazolva van.

De persze ez az ateisták és az álkeresztények fóruma, amint látszik is :)

2022. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Már nem azért de az ázsiaiak eredetét,kinézetét soha nem tanították!

Még 1x mondom a bőrszín, hajszínnel kapcsolatos dolgokkal szerintem mindenki tisztában van. De az ázsiaiak arcára lehet mondani azt, hogy torz. Az nem tud az éghajlat hatására más lenni.

2022. márc. 31. 16:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!