Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem vagyok vallásos,nem...

Nem vagyok vallásos,nem gyakoroltam soha,bibliát sem ismerem,ezért is teszem fel a kérdést,hogy okodosodjak.Tehát:Az ázsiai,ferde szemű emberek,hogy születtek a Földre?

Figyelt kérdés
Hisz Ádám&Èva nem volt ferde szemű

2022. márc. 31. 13:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ilyen hülyeségek vannak Darwinnál, de a felét nem kell komolyan venni ott sem, de azért van benne valami.
2022. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egy kínai olvasó nincs itt véletlenül? Szerintem nekik ázsiai földrészen élőknek "talán" tudni kellene.. :)
2022. márc. 31. 20:28
 23/24 anonim ***** válasza:

Ádám és Éva utódai által.

Például Nóé egyik fia sötét bőrű volt.

2022. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Már nem azért de az ázsiaiak eredetét,kinézetét soha nem tanították!"


Még 1x mondom a bőrszín, hajszínnel kapcsolatos dolgokkal szerintem mindenki tisztában van. De az ázsiaiak arcára lehet mondani azt, hogy torz. Az nem tud az éghajlat hatására más lenni.


Tedd fel a kérdést a tudomány kategóriába hogy hogyan/miért alakult olyanra amilyenre ha választ akarsz kapni a kérdésre.


"Hisz Ádám&Èva nem volt ferde szemű"

Ádám és Éva másmilyen sem volt mert csak egy kitalált történet kitalált szereplői.

Az emberek nagy része már eljutott oda hogy azt a történetet sem kell szó szerint értelmezni. (Másik részének egy része szerint pedig lapos a föld, de ha velük akarsz vitatkozni akkor inkább verd falba a fejed az is nagyjából olyan értelmes cselekvés és a hatása is hasonló)

2022. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!