Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Fiatal felnőttek is járnak...

Fiatal felnőttek is járnak templomba?

Figyelt kérdés
Nagyon régen voltam szentmisén, és arra gondoltam, hogy elmennék. Kisvárosban nőttem fel, amikor jártam akkor a legtöbben idősebbek voltak.

2022. ápr. 18. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem sokan, hála Istennek.
2022. máj. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

#11

Szerintem épp forditva van. Sokan, hála Istennek. Azok a fiatalok akik járnak templomba legalább valamit képviselnek. És nem ilyen hülye nonszensz dolgokat, hanem a normalis, egeszseges életet.

Büszke vagyok rájuk!

2022. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, amikor valaki azért hálálkodik istenének (a sátánnak), hogy szerinte kevesen járnak templomba, kevesen keresik Istent.

Istennek legyen hála, felénk sok fiatal, sok család apró, kicsi gyermekekkel jár templomba. Természetesen idősek is járnak, ők megengedhetik azt is, hogy hétköznap is elmenjenek, amire egy dolgozó vagy kisgyerekeket nevelő szülő nem lenne képes.

2022. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a templomba járással, hogy az Isten beszéde keveredik a sátán hazugságaival, ahogyan azt 1977-ben, kevéssel a halála előtt VI. Pál pápa mondta:


»A sátán füstje beszivárgott a templomokba. Körüllengi az oltárt.«

2022. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%

14-es, majd egyszer ha ráérsz, akkor nézz utána, hogy ezt egész pontosan hol és milyen kontextusban mondta VI. Pál pápa... :))

Mert ez így az a kategória, minthogy a Bibliában az a mondat is benne van, hogy "Nincs Isten". Ja, csak el kéne olvasni, hogy mi van előtte és utána. :))

2022. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!