Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Reformátusok, mi a véleményete...

Reformátusok, mi a véleményetek a pünkösdi-karizmatikus felekezetekről?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül a Hit gyülekezetére gondolok, hanem úgy általában a felfogásukról, a karizmatikus keresztény istenképről és bibliaértelmezésről.


Én nagyon sok évig voltam tagja karizmatikus közösségnek, de a szívemben már nagyon régen eltávolodtam ettől az egész mozgalomtól, és a Reformátusok felé közeledek, mivel az általam ismert tanításaikat igazabbnak tartom.


Érdekelne a véleményetek erről az egész jelenségről, amit elhagyok, és hogy a Reformátusok miben mások.


Köszönöm a válaszokat.



2022. ápr. 21. 21:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a leírásodat.


Azóta eltelt egy év, mióta először voltam náluk.

Úgy érzem, jó döntés volt. Végtelenül kedvesek és befogadóak, nagyon jók (biblikusak) a tanítások is, igazi lelki felöltődés oda menni.


Nemrég le is konfirmáltam. :)

Tehát szuper ez az egész, nagyon örülök, hogy ide járhatok.

2023. máj. 29. 17:56
 12/13 anonim ***** válasza:

kedves Kerdezo, en vagyok a #3.

Nagyon-nagyon orulok, hogy igy megtalaltad a helyed, hogy minden szempontbol jo erzes, feltoltodes, es le is konfirmaltal!

Biztos ok is orulnek Neked!

Isten áldjon!

2023. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Isten aldjon🙏🏼

megkerdezhetem miert tavolodtal el a punkosdiektol? nekem sok mindenben szimpatikusak (szamomra erthetobben vannak elmagyarazva a dolgok, hetkoznapi ember szamara is erthetoen, a karizmakat is jo dolognak tartom), de ezt a halandzsazast (pl a "tamas pasztor kiuzi a ciganyokbol a drogot" c. video es tarsai) nevetsegesnek tartom.

2023. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!