Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed arról hogy...

Mi a véleményed arról hogy Jézus második eljövetelét hologrammokkal fogják meghamisítani?

Figyelt kérdés

Hang is lesz meg minden.


(Gondolom az új világrend miatt csinálják)



2022. ápr. 25. 23:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

[link]


Viszont a mandula nevű űrhajónál eléggé meg bukott nálam... Nem tudom mennyire lehet hinni neki. Ez is olyan hogy te kell eldöntsd hogy mit hiszel és mit nem.

2022. ápr. 26. 10:43
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

11.: Köszi!


Anyám, megnyitottam a videót és beleolvastam a kommentekbe. Szomorú, hogy erre van igény... Komolyan van, aki hisz ebben? Nem vagyok egy szűklátókörű, de azért ne dobjuk már ki az eszünket az ablakon...

2022. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 KZitus ***** válasza:
34%

Szia

Krisztus személyiségét, így eljövetelét sok féle módon hamisították már meg, és a későbbiekben is fogják, hogy hologrammokkal fogják vagy másként, az csak emberi fantázia kérdése.

Viszont Jézus szellemként támadt fel, tehát szellemteremtményként fog eljönni, nem pedig fizikai testben: 1Korintusz 15:45; 1Péter 3:18. Ezért mondta az apostolainak a halála előtti napon: „Egy kis idő még, és a világ nem lát engem többé” János 14:19.

A „szem” és a „lát” kifejezések görög megfelelőit a Biblia olykor „felismer” vagy „érzékel” értelemben használja, és nem a szó szerinti látásra utal velük, pl. a Máté 13:15; Lukács 19:42; Róma 15:21; Efézus 1:18. A Biblia azt írja, hogy a feltámasztott Jézus „megközelíthetetlen világosságban lakik, akit az emberek közül senki nem. . . láthat” 1Timóteusz 6:16. Tehát azt, hogy „minden szem meglátja” őt, úgy kell értenünk, hogy minden ember fel fogja ismerni, hogy Jézus az, aki végrehajtja Isten ítéletét: Máté 24:30 "Akkor megjelenik az Emberfiának jele az égen, és a föld minden nemzete verni fogja magát bánatában, és látni fogja az Emberfiát eljönni az ég felhőin, hatalommal és nagy dicsőséggel."

2022. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem képtelenség meghamisítani hologramokkal, legalábbis a Biblia beszámolója szerint olyan elementáris erejű lesz a visszatérés, hogy azt nem lehet emberi módszerekkel utánozni.

Egyrészt Jézus testben támadt fel Isten szava szerint, testben ment fel az égben, az angyal szava alapján pont így is fog visszatérni. Egy hologram kicsit átlátszó ugye. Az Írás szerint minden szem látni fogja, amikor visszatér. Ez valami elképzelhetetlen csoda, amit nem lehet utánozni semmivel. De még számos apróságot olvashatunk, amiket szintén nem lehet utánozni.

2022. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
13.: Ezt honnan szeded? Testben támadt fel, nem szellemként.
2022. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha Jézus magától nem akar visszatérni, akkor valahogy megoldja az ember, elég találékony. Ha meg már a technológia elég fejlett, hogy megoldjunk vele Jézus-visszajöveteleket, akkor akár ki is használjuk, nemdebár?

Annyi előnye mindenképpen van, hogy így akár évente (vagy sűrűbben is akár) lehet csinálni Jézus-visszajövetelt, és végre nem kell évezredeket várni rá, hanem mindenki láthat életében néhányat.

2022. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Jézusnak van egy olyan kinézete, kisugárzása, mennyei hangja hogy nem lehet leutánozni
2022. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
93%

Hallottam erről, de az igazi hívők ettől nem félnek!!!



Ján 10:1-5

1 Bizony, bizony mondom nektek: Aki nem az ajtón megy be a juhok aklába, hanem másunnan hág be, tolvaj az és rabló.

2 Aki pedig az ajtón megy be, a juhok pásztora az.

3 Ennek az ajtónálló [ajtót] nyit; és a juhok hallgatnak annak szavára; és a maga juhait nevükön szólítja, és kivezeti őket.

4 És mikor kiereszti az ő juhait, előttük megy; és a juhok követik őt, mert ismerik az ő hangját

5 Idegent pedig nem követnek, hanem elfutnak attól: mert nem ismerik az idegenek hangját.


Ján 10:14 Én vagyok a jó pásztor; és ismerem az enyéimet, és engem [is] ismernek az enyéim,

2022. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
40%
#18 igen fogyatékosok elkárhoznak veled együtt tudjuk emese.
2022. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
#18 és ezt most kivételesen nem magamnak cimeztem 1 és fél csillagos trollocskám
2022. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!