Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed arról hogy...

Mi a véleményed arról hogy Jézus második eljövetelét hologrammokkal fogják meghamisítani?

Figyelt kérdés

Hang is lesz meg minden.


(Gondolom az új világrend miatt csinálják)



2022. ápr. 25. 23:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Még mindig itt található az az alak, aki kattogott ezen a fogyatékosok elkárhozása dolgon? Ő írta ősrégen azt a Beliál fiás marhaságot is...
2022. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
#21 összekeversz valakivel
2022. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te vagy az. Valaki megemlített egy alakot a GYK-ról a 19. hsz.-ben, akinek az a mániája, hogy a fogyatékosok el fognak kárhozni... Mivel volt vele korábban vitám, így leesett, hogy ki az.
2022. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 KZitus ***** válasza:
19%

#15

"Ezt honnan szeded? Testben támadt fel, nem szellemként." - írod.

Én a Bibliából ismerem a feltámadását. Ott az van írva:

"Hiszen Krisztus is egyszer s mindenkorra meghalt a bűnökért, egy igazságos személy igazságtalanokért, hogy Istenhez vezessen titeket. Testben ölték meg, de szellemben kelt életre+." 1Péter 3:18

Istennek az volt a szándéka, hogy Fia mennyei életet nyerjen, nem pedig hogy mint ember tovább éljen a földön. Ez szükségessé tette, hogy Jézus szellemi személyként támadjon fel, mivel a húsból és vérből való személyek nem élhetnek a mennyben. Pál apostol írta: „Hús és vér nem örökölheti Isten királyságát, sem a romlandóság nem örökölheti a romolhatatlanságot.” — 1Kor 15:50.

Az a tény, hogy Jézus nem testben támadt fel, megmagyarázza, miért nem ismerte fel Őt a két tanítvány és Mária Magdolna a feltámadás utáni fizikai megjelenései alkalmával. Csak abból állapították meg, hogy ki volt, amit mondott, vagy amit tett. — Lukács 24:13-31; János 20:14, 15.

Igaz, hogy a kételkedő Tamás érdekében Jézus valóban megjelent a szegek nyomával a kezein és a lándzsa-ütötte sebbel az oldalán mint fizikai bizonyítékkal (János 20:24-29) De még ezzel a megnyilatkozással kapcsolatban is bizonyítékunk van arra, hogy Jézus ideiglenesen materializálódott fizikai hústestben. Az egyik szemtanú, János apostol így számol be erről: „Jézus eljött, jóllehet az ajtók zárva voltak és megállt közöttük”. (János 20:26) János apostol nyilván nem jegyezte volna meg ezt, ha Jézus egyszerűen kinyitotta volna az ajtót és testileg belépett volna a szobába. Jézus nyilván hirtelen jelent meg a tanítványai között; a bezárt ajtó nem gátolta meg a bejövetelét. Ez olyasvalami volt, amelyet hústestben az ember képtelen lenne megtenni. De a materializálódó szellemi személy megteheti.

2022. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
62%
24.: Akkor hova lett Jézus teste?
2022. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 KZitus ***** válasza:
14%

#25

😊 ahova a Mózes teste.

Isten eltüntette mindkettőt. Ez egy Teremtő Istennek nagy dolog?

2022. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
30%
Ugye ezt nem gondolod komolyan? Testben támadt fel.
2022. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#24

"Lássátok meg az én kezeimet és lábaimat, hogy én magam vagyok: tapogassatok meg engem, és lássatok; mert a léleknek nincs húsa és csontja, a mint látjátok, hogy nékem van"


Tehát Jézus maga mondja, hogy testben támadt fel. Ne vitatkozzunk vele, csak fogadjuk el, amit mond.

2022. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az valószínűbb, hogy Krisztus Második Eljövetelét hologramként fogják magyarázni.
2022. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29.: Jaj, ez egy akkora marhaság... Egy elmebajos pasi csinált egy borzasztó gagyi videót, komolyan elhiszi azt bárki is?
2022. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!