Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándort és az operatőrö...

Németh Sándort és az operatőröket miért nem szállja meg a Szentlélek?

Figyelt kérdés

Láttam néhány videót, ahol a Hitgyüli népe a Szentlélek hatására a földön fetrengett, vonaglott, remegett, őrjöngött, Németh Sándor viszont teljesen normálisan viselkedett. (Már amennyire egy ilyen közegben normálisan lehet viselkedni: józan ember módjára mozgott, és nagyjából összefüggően beszélt.) A kamerát tartó személy is magánál lehetett, hiszen a videó - bár nem az operatőri munka csúcsa, azért - egészen elfogadható.

Szóval szerintetek őket miért nem érinti meg a Szentlélek? Minél többet gondolkodom rajta, annál kevésbé értem.


2022. ápr. 29. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert őket megkötözte a sátán. Vagy magukban azt énekelték, hogy the show must go on.
2022. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem érted akkor annak komoly okai vannak, én értem de nem fogok válaszolni neked, ennek is okai vannak...
2022. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2

Ez egy roppant releváns válasz volt. Köszönöm! <3

2022. ápr. 29. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
2es: nem tudsz te semmit sem :D
2022. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már egy ilyen videót, röhögni akarok! :)
2022. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2022. máj. 3. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6


LOL


Még Sanyi is elnevetgi magát :)

2022. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó kérdés. Én azt sem értem, hogy akit megszáll a szentszellem, az miért olyan dolgokat csinál, amiknél mintha be lenne kapcsolva az önkontrollja. Aki fut, az sosem fut neki a falnak, aki a széken vonaglik, az nem esik le róla, a korláton nem buknak át az emberek, de még csak szexelni sem kezdenek a mellettük ülővel.
2022. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Igen, ez bennem is felmerült. :D

A nagy vergődésben hogyhogy soha senki nem veri arcon izomból a mellette ülőt?


Nem igazi énvesztés, nem igazi ekszátzis, ha az ember közben gondosan odafigyel, hogy senkinek a testi épségében ne tegyen kárt... Csak azt meg nem értem, hogy józaul, ép ésszel ilyet hogy lehet összehozni?

2022. máj. 15. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez csak kamu.
2022. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!