Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zsidó származású hogy térhet...

Zsidó származású hogy térhet át keresztény hitre, úgymond "hivatalosan"?

Figyelt kérdés

Zsidó származású (dédapja BP. rabbi volt) ember hisz Istenben és Jézus tanításaiban, van valami módja, hogy megkeresztelkedjen?


Ezt nevezik kikeresztelkedésnek?

Köszönöm a segítséget.


2010. szept. 17. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Erdő Pétert! Ő is zsidó...
2010. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Mit keresne egy zsidó egy olyan egyházban, ami a zsidóüldözések alapja volt?
2010. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
[link] XII. Piusz pápa és a zsidók
2010. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hát mostanában már mindenki áttérhet a legtöbb keresztény egyházba, csak fizesd a papnak az egyházadót, akkor mindegy mi vagy. SAJNOS!

Ha meg hiszel Jézus tanításaiban, érdemes lenne elolvasnod a János evangélium 8. fejezetét! Különösen a 44.-es verset!

2010. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az utolsó különösen hasznos volt, elolvastam János evangéliumából a 8. fejezetet, sokat megértettem.


Válaszolva a 10:06-ra, miszerint mit keresek egy olyan egyházba ami a zsidóüldözések alapja volt: Zsidó származású vagyok, nem vallású, nagy különbség.

2010. okt. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!