Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Itt olyan aki látott már...

Itt olyan aki látott már igazi angyalt? Komolyan kérdezem!

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van Itt olyan aki látott már igazi angyalt? Komolyan kérdezem! Azt írjátok meg mit üzenet nektek!
2022. máj. 26. 23:45
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen érzés volt?
2022. máj. 26. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Láttam, csak nem tudott magyarul. Ezért emojikkal, mosollyal és ingyen öleléssel kommunikáltunk.

Aranyos volt. Meg akartam tartani.

2022. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt egy eset, szerintem angyal lehetett. Késő este biciklivel mentem haza, de egy fiatal srác leszólított, és elkezdtem vele beszélgetni Istenről, Jézusról, stb. Közben gyalog sétáltunk, elég hosszan elkísért. Elég zűrös alak volt egyébként, szerettem volna neki segíteni - nem sok sikerrel. Aztán amikor el akartam tőle búcsúzni, és otthagyni, megragadta a biciklimet, és nem akarta elengedni. Egy utcasarkon voltunk, és pont akkor jött át a zebrán egy férfi, aki nem szólt semmit, csak beállta a bringa és a srác közé, leválasztva őt a bicikliről, és így el tudtam tőle szabadulni. Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de szerintem egy angyal lehetett.
2022. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
#4 Mi okod lenne az feltételezni, hogy egy angyal segitett, és nem csak ember?
2022. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
#5 Késő este, kb. nulla gyalogos forgalom, pont akkor jött, amikor kellett... Nem mondhatom biztosra, hogy angyal volt, csak egy lehetséges opció. Hallottam ennél sokkal érdekesebb eseteket is.
2022. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én láttam. Egyetlen egyszer. De rengetegszer éreztem. Viszont akkor egyszer, véletlen nagyon megnyitottam magam. Tisztán beszéltünk.


Nem üzent semmit. Készségesen válaszolt a kérdéseimre, de a kérdéseim nagyját nem tudnám visszaidézni. Viszont most is képes lennék beszélni velük, még ha sokkkal halványabban is érzem őket, mint akkor egyszer.

2022. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigyorgóbban biztosan találsz pár embert akik találkoztak már angyalokkal. De lehet olyat is aki angyalnak mondja magát vagy istennek, Jézusnak, stb.
2022. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer álmomban láttam egy szempárt, aminek a tekintete egyszerre volt lenyűgöző, vígasztaló, és félelmetes. Semmi másra nem emlékszem, csak erre az egy mozzanatra. Akkor éreztem életemben legvalóságosabban Isten jelenlétét.
2022. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Isten így szokott kukkolni?
2022. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!