Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Erőszakos térítőkkel mit...

Erőszakos térítőkkel mit kezdjek akik nem hagyják abba csak fújják a bibliat megállás nélkül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 19:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%

2000 es évek elején jött hozzánk is egy ilyen hittérítő banda,mindenhova becsöngettek.ide is hát kimentem.

ELkértem a bibliájukat,majd mondtam nekik és a SÁTÁNT szolgálom, a bibliát előttük lelocsoltam benzinnel majd felgyújtottam, majd hozzáraktam hogy ehhez véráldozat is kell, mert csak úgy működik a rituálé

Egymásra néztek azt úgy elfutottak hogy a másik utcában lévő haverom mesélte ott álltak meg az utca elején kocsival,beugrottak majd csikorgó gumikkal elrajtoltak.

2022. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

#1 ez annyira kamuszagú, hogy az egész megye ettől bűzlik.


Amúgy meg annyi, annyi, hogy megmondod nekik, hogy többet ne jöjjenek ide, de gondolom, nem jegyzik meg, hogy hova ne jöjjenek, és mindig jönnek, ha ajtóról ajtóra járnak. Be kell csapni az orruk előtt az ajtót, és kész, ahogy a házaló ügynökökkel, stb. megteszed.

2022. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Mondjad nekik azt,hogy a biblia szerint a föld lapos,és Isten szava nem lehet a biblia,ha hibás.

Mellesleg a másik hiba,hogy "Jézus a mi urunk".

Jézus nem egyenlő Istennel,magyarul Istent nem feszítette senki sem keresztre.

Ezer hiba van benne.

Mondjad nekik hogy a legjobb gyógyszer az,ha elolvassák.

Kérdezd meg tőlük,hogy miért nem adják el neked olcsón örökre a lányukat úgy szolgának,hogy ők nekik ettől még kötelességük öltöztetni,stb!

2022. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne kezdj velük ilyen kötekedésbe, mert drága a te időd, és akkor csak jönnek még egy fordulóra. Egyszerűen csak becsukod az ajtót, és kész.
2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy nagy büdös kamu, csak hergeled a népet.

Ha felnőtt ember létedre képtelen vagy elküldeni 2 jehovást vagy akárkit, akkor javaslom, hogy térj vissza az óvodába és kezdd elölről az egészet.

Én már gyerekkoromban is meg tudtam mutatni nekik, hogy merre távozzanak és nem is jöttek vissza.

2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mit kezdjek az erőszakos ateistákkal, akik rám akarják erőszakolni a saját nézetüket, miszerint Isten nem létezik?
2022. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6.


így van.

ugyanazt tesszük, amit az erőszakos ateistákkal, akik kritizálják a hitünk "alapjait" és "bizonyítékokat" követelnek.

kitérsz az útjukból.


1. ez kamusztori, egyébként bűncselekmény is lenne (a gyújtogatás és a testi épségükre vonatkozó fenyegetés). úgyhogy nyugodtan visszajöhetnek rendőrökkel.

2022. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
1: krva kemény vagy, a járókelők tapsoltak is?? 😵😵
2022. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#7


Ahhoz nem kell erőszakosnak lenni, hogy bizonyíték és rendes érvek nélkül kritizáljam a vallásod alapjait.

Az, hogy te ezt ignorálással nyugtázod az inkább egy önvédelmi mechanizmus, mert te magad is tudod, ez csak hit és semmi más.


Lehet rosszul hangzik, de attól még így van.

2022. jún. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

á, rögtön itt is van egy.

igen, tisztában vagyok vele, hogy a hit az hit.

De te a "vallásom alapjait akarod kritizalni", úgy, hogy azt sem tudod, mi a vallásom, ráadásul "bizonyíték és rendes érvek nélkül" akarod kritizálni. Névtelenül és ismeretlenul megszólítva engem.

Attól, hogy nem az ajtón csöngetsz, hanem a neten csinálod, ez még ugyanolyan erőszakos térítés, és elég nagy ostobaság is, szerintem.

2022. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!