Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az állatok lehetnek valásosak?

Az állatok lehetnek valásosak?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen vallásuak?

2022. júl. 14. 21:16
 71/95 anonim ***** válasza:
50%
A tér és az idő a három dimenzióval alakul ki.Nem igaz ,hogy nem érted...
2022. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:

Annyi hogy ha utazol ,akkor a térből és az időből ki kell lépni , mert az idő hat az anyagra.Ha a térben akarsz utazni az időgéppel előre vagy hátra akkor szétesik a gép.Mert ha előre megy az időben az anyagra hatást gyakorol az idő múlása, ha viszont a múltba megy ,akkor az anyag visszakerül oda ahonnan kiindult, vagyis szétesik veled együtt.

Így egy második 3D térbe kell mozognod.Ez a 4.,5. 6. Dimenzió összege.

2022. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
Megpróbálom mégegyszerűbben elmagyarazni.Van a filmlejatszó.A filmlejatszó alatti csík ami az időt mutatja ,az a mi idő és terünk.Te meg a laptop előtt vagy.Az a tér amiben te vagy ,ugyan úgy haromdimenziós , és állandó idő van benne.Vagyis így az anyagra bizonyos értelemben nincs hatása az időnek...
2022. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
Vagyis amikir te a laptop előtt ülsz az a tér és idő az 4. ,5. ,6. Dimenzió és az idő benne állandó.Vagyis csak jelen van benne...
2022. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
Tehát valahogy úgy esik ki ,hogy az egész időterünk egy szobába lenne, és ha te abba szobába bele tudsz jutni, akkor nyugodtan sétálhatsz az idők között, mert abban a szobában állandó idő van.Tehát olyankor a mi 3Dimenziónkban logika alapján meg kellene hogy álljon bizonyos értelemben az idő.Vagyis csak képkockák lesznek.És mikor átsétáltál egy másik időbe ,akkor ott lesz a jelen és a szobaban áll le az idő...
2022. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
100%

Te nem csak félreértetted amit leírtam, hanem még több zagyvaságot írtál.

Megint 5 komment egymás után.


Le merném fogadni, ha nem lenne limit, akkoe egésznap magaddal beszélgetnél.

2022. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
Igen ,veled az a baj ,hogy nem érted amit mondok.Vagy ha érted akkor fejtsd ki amit mondtam ,és amibe tévedtem.
2022. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
100%

Már a legeslegelső kommenteddel probléma volt amit ezen kérdés alá beírtál.


De maradjunk csak a mostaninál.


"A tér és az idő a három dimenzióval alakul ki.Nem igaz ,hogy nem érted..."


Nem értem.

Mivel nem erről beszéltem.

Jobban átgondolva de, csak megint nem a lényegre válaszolsz.


Az hogy ez ennek a ennek a kötelező kombinációja, azt demostrálnod kell.

Ha ezt 100%ra állítod várom rá a gyakorlati példát, hogy kötelezően a 3 dimenzióból alakul ki a negyedik.

2022. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:

Úgy hogy a 3 dimenzió alapja a hosszúság ,magasság és szélesség.

Tehát a az időbeni és térbeni elrendezése is csak a szélességi magassági és hosszúsag metszetei kellene hogy legyen.Amúgy én egy szóval se mondtam hogy ez a megoldás vagy a 1oo% lenne.Ezért kéne a komunikació.De ahelyett ,hogy komunikálnánk szídsz meg lehurrogod amit írok.Érdelmezd ,és cáfold meg ,vagy adj hozzá.Vagy pedig nincs értelme beszélgetésnek.Emberek vagyunk, mind tévedhetünk, és tévedünk is.

2022. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
100%

Higy cáfoljak meg egy olyan koncepciót aminek köze sincs a valósághoz?


Mert amit leírtál 8 oldalon keresztül, kihasználva a max komment számot, csak azt tudnám, hogy miért ölsz bele ennyi erőt meg energiát amikor nulla tapasztalásod sincs és van jó pár bizonyíthatatlan dolog ebben.


Plusz adtam hozzá valamit.

Sikerült egy kommentes válszra bírni téged.

2022. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!