Hiszel ebben???

Figyelt kérdés

Mert mindnyájunknak leplezetlenül kell odaállnunk a Krisztus ítélőszéke elé, hogy mindenki megkapja, amit megérdemel, aszerint, amit e testben cselekedett: akár jót, akár gonoszat.

2Korinthus 5:10 HUNB

[link]


2022. aug. 7. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
vallás! Vallási trollkodást ne!
2022. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Nincs olyan, hogy ítélőszék. Senki nem kerül sehova a halála után. Ha már nagyon trollkodni kellene, azt mondanám, hogy mindenki a menyországba kerül. Az ítélőszék csak benned létezik, aki azt sem tudja eldönteni, hogy egy kérdést hova kell kiírni.
2022. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hiszek az ítélőszékletben. De ha hinnék benne, vagy a muttyos káposztában, vagy bármi másban, akkor sem linkelgetnék be erről szóló irományokat tök random kategóriákba, mert annak nincs értelme. Senki sem kíváncsi itt a muttyos káposztádra.
2022. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszek se a vallásban se az egyházban és semmilyen vallásos maszlagban.
2022. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy a tetteink fognak minket megítélni és nem ítélőszék elé állunk, hanem szembesülünk a következményekkel.
2022. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy a pokol egyszer meg fog telni és akkor a holtak ellepik a földet.
2022. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel kerdesf mar en azt tanultam hogy mikor meghalunk minden ember legyen az orvos, rendor, szegenyy gazdag, Isten. Iteloszeke ele all es ott minden fenyre derul a legfeltetebb titka is. Es szamot kell adni mindenert Isten elott, aztan Isten kimondja hogy orok udvosseg vagy orok karhozat
2022. aug. 7. 10:08
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Csúnyán át lettél verve. Ezért nem szabad mindenfélét elhinni.
2022. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem senki sem tudja, mert még senki sem jött vissza elmondani, hogy mi volt az ítéletnél.


De meglehet, hogy amit hiszel, azt kapod.

2022. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a kérdéseket miért nem tudod a megfelelő kategóriába tenni, Kérdező?
2022. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!