Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok isten hollétéről...

Mit gondoltok isten hollétéről, most a leírások nélkül, hogy képzelitek el istent?

Figyelt kérdés
Az is írhat aki nem vallásos.

2022. aug. 24. 09:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
74%

Isten nem jelenik meg rég óta! Mindig egy angyalon keresztül kommunikál, mivel az energiája ami körbe veszi, megsemmisítené a világegyetemünket.


2Mózes 33:20

Nem láthatod az arcomat, mert nem láthat engem ember úgy, hogy meg ne haljon.


Legfeljebb a "keze" művét, vagyis a teremtést láthatod...😊


Ha meg látsz valóban valamit, az nem Ő! Való színű, hogy a démonok szórakoznak veled...


2Korintusz 11:14

Nem is csoda, hiszen maga Sátán is folyton átváltoztatja magát a világosság angyalává.



.

2022. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Ma egy érdekes érzés kapott el, mikor egy másik vitámmal döbbentem rá, hogy talán mi lehet a Földi paradicsom.

Arról vitáztunk ,hogy a tudás mihez vezethet.Azt sejtettem ,hogy Isten végső terve ,hogy minden anyag eggyé váljon.Egy vitapartner pedig arról beszélt ,hogy mi értelme lenne annak ,hogy minden előre kitervelsz és kiszámíthatóvá válik.Hogy ez milyen unalmas világ lesz.Akkor jöttem rá ,hogy a tudással egyre harmónikusabb világot fogunk teremteni.Ahogy megdöbbentett ,hogy a vitapartnerem azt mondta Isten érzelmes, rá kellett döbbenem ,hogy Isten az érzelmek elfolytásával tud egy földi paradicsomot megteremteni.Vagyis minnél több mindenre jövünk rá,annál jobban fognak az érzelmeink tompulni, és egyre harmónikusabbá válik minden.

Normális ,hogy lesz egy folyamat, pl. minden betegségre tudunk lépni.Minden gondunk megszűnik...stb

Vagyis megszűnik a vágy, a bizonytalanság, félelem, bizonyos értelemben még az idő fontossága vagy múlása is megszűnik.Megszűnnek az ízek, a szagok, a színek, és végül egy mehanikus kiszámítható harmónia alakul ki.

Valahol logikus, mert ha minden tudóvá válhatunk, nincs szükségünk többé érzelmekre.

Egy két hónapja egy pillanatnyi videót láttam , ahogy halak úsztak a tengerben.Majd egy nagy hal hirtelen előugrott és bekapott egy kishalat,majd minden ujra harmóniába kerül.Ez olyan érdekes volt számomra, hogy egy pillanatra olyan képet láttam amiben még a halál is harmóniában történt meg.

Talán ez lenne Isten országa...

2022. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a végén nem minden egy anyaggá válik ,hanem minden harmóniává válik...Ez Isten országa, vagy a Földi paradicsom.
2022. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Kissé furcsa.Talán spontán történhetett.Tegnap anyámnál szeretgettem és egy szekrényt eltoltam .Majd bementem anyamhoz a hálószbába, mire koppant balami kint.Leesett anyám Mózes szobra,aki tartotta a a törvény kőlapját...

Isten él gyerekek!!!:D

2022. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
Tehát Isten országa harmónikus volt.Majd Lucifer ezt nem akarta szolgálni, és kitört ebből, és összezavart mindent.Színekkel ,ízekkel ,szagokkal, érzelmekkel.De minden mögött képletek ,tudások vannak.És a tudással ezeket mi végül le fogjuk győzni, és végül Isten országa ujra harmóniába fog lenni.
2022. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 NTBS ***** válasza:
58%
Egy rendkívüli lény, aki egy elkülönített helyen van.
2022. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Szia. Mit értesz azalatt hogy rendkívüli pontosan? És azalatt hogy elkülönített hely? Mihez képest elkülönített az a hely?
2022. aug. 30. 16:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!