Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek létezik karma?A...

Szerintetek létezik karma?A budhizmus szerint igen és míg nem szabadulunk meg a karmátol addig folyamatosan reinkarnálodunk amint megszabadulunk irány a nirvana

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszek benne, bár azt elismerem, hogy az emberi szenvedésre logikusabb magyarázat azoknál, amiket a keresztények mondanak.
2022. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Karma szerintem nincs. A reinkarnációnak úgy nem is látom értelmét hogy nem emlékszünk az előző életeinkre.
2022. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A karma szerint ha valaki szenved a jelenlegi életében, annak az az oka, hogy az előző életében erkölcstelen módon élt, vagy súlyos bűnt követett el. De, mivel senki nem emlékszik az előző életére, azt sem tudja senki, hogy mi miatt kell bűnhődnie, amiért értelmét veszti az egész. Ez logikusabb lenne annál mint a keresztények mondanak? Aligha.
2022. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Mindkettő logikátlan
2022. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

#3


Igen, logikusabb.


A keresztény magyarázat viszont eléggé problematikus.


Lásd itt az egyik példát:


[link]

2022. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem a 3. vagyok. De szerintem nem ezt a linket akartad küldeni.

Vagy ez mire példa? Kifejtenéd?

2022. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


De, ezt a linket akartam elküldeni, csak végig kell olvasni. Ott van benne, hogy a kereszténység miért problémás.

2022. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak végig kell olvasni"

Ezért gondolom hogy nem ezt akartad elküldeni. Nekem csak egy képet hoz be amin két kéz van.

2022. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Az illusztráció, de kellene lenni ott szövegnek is. Megnéztem a linket, nekem működött.

2022. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A link valóban rossz. Mégpedig azért, mert Google amp linket másoltál be. A Google AMP egy utálatos dolog, ami arról szól, hogy nem is a kívánt oldalt, hanem a Google szerverét tölti be. A Google akarja uralni a webet.


Töröld ki a link elejéből ezt:

www.google.hu/amp/s/


a végéből pedig ezt:

%3flayout=5


Eredmény:

[link]

2022. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!