Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg tudjuk fejteni ezt az...

Meg tudjuk fejteni ezt az üzenetet odafentről? (szavazás: Valódinak tűnik az üzenet? az igen, az igen, a nem az nem...)

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet pedig tegnap este kaptam és azonnal lejegyeztem. Úgy vélem odafentről/odaátról származik. Elnézést a helyesírási hibákért, meglehet, hogy nem is hibák. A továbbiakban így nyersen közlöm az üzenetet. Motivációként viszont megosztanék egy igét is veletek, hogy helyesen járhassak el és helyesen válaszolhassatok, illetve jól segíthessetek: ,,Bizony mondom néktek: Aki nem úgy fogadja az Isten országát, mint gyermek, semmiképpen sem megy be abba." (Márk 10:15)


Tehát következik a szóban forgó üzenet, változtatni egy betűt sem mertem rajta:


,,Lenne kedved magyarország miniszterelnöke lenni hazatérő magyar bárányként a bárányprogrem keretében visszatérni az országunkba egy idere, két időre és félidöben e világba, ami egy korrupt világ. A korrupt világ jó, mert bárki csatltkozik hozzá, annak jó. ez legalizálhato és keretek közt tartható. A Báránykormány legelteti a bárány kormány vezetője pedig mindenkor a Pásztor. én vagok jó pásztor. a jó pásztor legelteté a johait. Báránykáim! Ne féljetek. Mert a joh pásztor johuht ád. Szeretlek benneteket sn, mint ti szerettek engem, én is ugy szeretlek titeket. Mert nekem is az úr mondá, aki engem szeret úgy szeretlenekk titeket é ti is így szerettek engem. Együttt valóban erő vagyunk, együtt valóban hatalom. Nektek adom a világot, kutyáimra vigyázzatok, gondoskodjatok róluk. Gondoskodjatok földeimről, vizeimről, míg visszatérek. Legyenek tiszták, zöldek és szeressenek. Meghálálom és ti is megháláljátok. Ti vetel ti ellenem, akkor is szeretlek benneteket. Kicsiket nagyokat, de ne bántsátok egymást, hiszen úgy magatok nak ártotok magatok miatt. Így értelmezd szólásom. Bizony mondom, Mi könnyebb? ...vagy megmondani egy magyarnak, hogy téjen vissza őshazájába, ami a világ, míg világ e világ. Bizom mondom, rögtön gyere haza!"

Vége. Ennyi.

Úgy vélem, azért nem hibátlanul jött át az üzenet, mivel nem sikerült teljesen fedhetetlen 3 napos böjtöt tartanom közvetlen mindezt megelőzve. Viszont azt érzem, hogy nagyon fontos, csak valahogy meg kellene tisztítani. Ebben kérném a segítségeteket testvéreim.

Nyilván az ördög is bepróbálkozik majd a válaszolók között, mint üvöltő oroszlán, azt keresve, hogy kit nyeljen el. Pusztuljon ki innen! Pirosat neki, hogy felismerhessük! Zöldet pedig annak, aki Isten emberének tűnik.

A kérdésem komoly. Ismétlem: Nem vicc kategória! Minden segítséget szívesen fogadok felekezettől vagy vallási, politikai meggyőződéstől függetlenül. Cél: Idejében megfejteni és a lehető legpontosabbá tenni az üzenet tartalmát.



2022. okt. 6. 06:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!


Szerinted mi különböztet meg egy igaz Istentől való Próféciát a hamis próféciától???


Na itt kellene kezdeni a vizsgálódást!

2022. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Rájöttem a lényegre. Nekem is szólt ez az üzenet. A korrupció legalizálható rész. Istenem, de ostoba voltam. Nem kell korruptnak lenni, csak igazodni Krisztushoz: nem vagyok én próféta. Bátran beismerem, állpróféta vagyok, hamis Krisztus, nevem pedig Belovics Krisztián,. Facebookon megtalálsz. Állprofilom Krisztovics Belián. Rámtört a felismerés. A sátán ellen csak őszintén, önmagunkat megalázva lehet küzdeni. Az sehol sem volt megírva, hogy új próféta támadna a környékünkön. Ellenben áll próféták és hamis Krisztusok fognak támadni. Hát nem eggyértelmű? Elhitetni igyekeztem mindenkint, pontosan az előző hozzászólás miatt. önreklámozásba kezdtem, mesterkélt módon. Holott őszintén kellene önreklámoznom magam. Nem vagyok jobb a papoknál, sem rosszabb. De menőbb talán. El is határoztam: Belépek a kétfarkú kutyapártba és valahogy megpróbálom mint az első őszinte magyar állpróféta eladni magam a nagyérdemű közönségnak. könnyen meglehet, hogy még a képviselőtestületbe is beszavaztatom magam, aztán a határ a csillagos ég. Ennyi gyermekeim. Köszi a segítséget. Ami pedig a fenti üzenetet illeti, valóban önkívületi állapotban gépeltem le egy speciális bőjt befejezte után. Nem hazudtam egy szót sem, csak még magamat is sikerűlt elhitetnem.

Viszont előre is bocsánat a Pesti forradalomért, azt hiszem azt is én okoztam, de bízom benne, csak nem lesz akkora balhé belőle.

Hölgyeim és uraim! Kövessetek bátran, úgy is letíltott már az összes ismerősöm, mert szanaszéjjel posztóltam a facebookot.

Micsoda könnyedség és édes munka vár rám. Nagyon nagyba leszek az elkövetkezendő években úgy vélem. Mert aki kér, az kap, aki keres az talál és aki kopogtat, annak ajtók nyílnak meg! Szeretlek titeket!

2022. okt. 7. 18:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2022. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szomorú, ami a családoddal történt! Átérzem!

Azért vigyázz, ne ess a ló tulsó oldalára! Ne vegyél minden a saját nyakadba. Az, hogy más hibáit elnézed, nem azonos azzal, hogy magadra veszed és megalázod magad. Ne próbálj mindenért vezekelni! Ezzel csak rombolnád magad. Inkább építsd lelkesen!

2022. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!