Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények ti mit gondoltok...

Keresztények ti mit gondoltok azokról akik nem hisznek istenben?

Figyelt kérdés
Én nihilista vagyok (mi előtt bárki bármit mondana nézzen utána mi az) és kiváncsi lennék hogy mit gondoltok egy ateista/nihilistáról. Nem arra gondolok hogy vitatkozni kezd veletek hanem mondjuk mi volt az első gondolatod amikor elolvastad hogy nihilista vagyok?

2022. okt. 30. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyok hívő, de pont a hívőkre igaz, hogy mikor valaki azt mondja nem hívő elkezdik győzködni és ráerőszakolni az egész szarságot!

Idegesitő szokás.

2022. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi kulonoset nem gondoltam, nem te vagy az elso es az utolso ilyen.

Szerintem minden kereszteny tudja, hogy vannak ateistak :-D es nihilistak is.

2022. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

1

Az altalanositas is borzasztoan idegesito szokas. A legtobb istenhivorol, aki a kornyezetedben van, nem is tudod, hogy az, mert soha nem beszel rola.

2022. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Mindenkinek joga van azt gondolni amit csak akar. Hinni, nem hinni. Ezért nem lehet elítélni senkit. De a házaló hitgyülisek elmehetnek a f….szba😅 nagyon kell nekik az ember fizetésének x %-a. Egyébként az egész vallás egy nagy biznisz.
2022. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem az érdekel, hogy mit hisz, hanem hogy mi a célja és hogyan viselkedik.
2022. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben foglalkoztat, hogy ki miben hisz, amíg nem akarnak korlátozni hitem megélésében.
2022. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jogunk van hinni bármiben


Valószínűleg nagyra értékeljük, hogy jogunk van hinni bármiben, amiben szeretnénk. Majdnem mindenki örül, hogy joga van ehhez. Ennek a jognak köszönhetően a föld nyolcmilliárd lakója elképesztően sok mindenben hisz. A teremtésműben megfigyelhető színek, formák, alkatok, ízek, illatok és hangok sokféleségéhez hasonlóan gyakran az eltérő nézetek is érdekessé, izgalmassá és élvezetessé teszik az életet. Ez a változatosság valóban fűszerezheti az életet (Zsoltárok 104:24).

2022. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha ateista lennék, talán én is nihilista lennék. Mármint, ha Isten nem létezik, nem tudom mi az élet értelme, vagy hogy van-e neki egyáltalán. Ha pedig nincs, akkor semmi sem számít. Te egy következetes ateista vagy.
2022. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!