Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyan Fehér Tárá mantra...

Olyan Fehér Tárá mantra recitálás, kántálás, amiben nincs zene és ének, dallam, hanem tényleg a mantra kántálasa? Link jöhet.

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:


[link]


Ez az om mani padme hum mantra, hallgass bele kérlek, ha a fenti leírásból nem érthető, hogy milyet szeretnék.


Nem ének. Nem zene. Csak a kántálás.


Illetve az még belefér, hogy kántálás és vmi instrumentális zene. De a mantra lehetőleg ne énekelve legyen.


Köszönöm szépen! 🙏🤍☀️



2022. nov. 6. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehát aminek ez a szövege:


Oṃ Tāre Tuttāre Ture Mama Ayuḥ Punya Jñānā Puśtiṃ Kuru Svāhā


(Om Tare Tuttare Ture Mama Ayuh Punya Jñana Pustim Kuru Svaha)

2022. nov. 6. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez talán tetszene neked: [link]
2022. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek még inkább, csak a Fehér Tárá:

[link]

[link]

Ilyesmit általában érdemesebb Soundcloudon keresgélni, mint Youtube-on, de el kell mazsolázgatni egy ideig.

2022. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2. Igen, nagyon köszönöm! Igaz, az nem írtam, hogy milyen nyelven legyen. Sajnos azon a nyelven nem tudom vele együtt mondani.


#3. Nagyon jók, köszi!

A Garchen Rinpoche előadásában lévőt én is megtaláltam a Youtube-on még régebben, vele mondtam egy ideig (de neki nem olyan tiszta a hangja. Elnézést... Egyébként ő volt többször Magyarországon, egyszer találkoztam is vele).


Nem ismerem azt a Soundcloudot. Regisztráció nélkül is lehet ott keresni? Milyen kulcsszavakat adtál meg a kereséshez?

Ezeket még meg tudod írni?


Előre is nagyon köszönöm!

2022. nov. 18. 04:20
 5/5 A kérdező kommentje:

#2, #3. Esetleg ezekhez is értesz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__120..


Illetve mi a véleményed erről az egész témáról?

2022. nov. 18. 06:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!