Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz ez az angyalokról?

Igaz ez az angyalokról?

Figyelt kérdés

Azt állítja a videóban egy ember, hogy az angyalok emberek. Egy idős román ember azt mondja, hogy azt mondták neki az angyalok, hogy előző életükben ők emberek voltak. Szóval az angyalok csak jó emberek voltak.Ez a halálközeli élményében történt.


[link]


32:50 percnél mondja ezt.


Ez mennyire lehet igaz a Biblia szerint?



2022. nov. 7. 21:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Okés, szóval hogyan másképp tudom, hogy valóban isten beszélt-e hozzám?


Vagy hogy egyáltalán van-e isten biztosan?

2022. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem vagy biztos benne, nem Ő szólt hozzád.
2022. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha Ő szól nincs kétség, nem akármilyen hétköznapi tapasztalat.
2022. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mélyreható, mindent felülmúló, "gondolkodásátformáló".
2022. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Aham, szóval akkor mégsem volt jelentős a tapasztalásom?
2022. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Engem kérdezel a te személyes tapasztalatodról? Én azt nem tapasztaltam azt te tapasztaltad. Nem igaz? Ez olyan mintha egy szűz elvesztené a szüzességét és megkérdez másokat a sajátjáról hogy milyen volt. Sőt úgy kérdezi meg hogy nem is biztos benne hogy megvolt, ezért megkérdez idegeneket megvolt-e. Ha nem tudod megvolt-e akkor gondolom nem volt meg, de ez még mindig csak egy gondolat, szemben a megéléseddel, amiről engem faggatsz úgy hogy azt mondod semmi közöm hozzá mi történt. De azért mondjam meg jelentős volt-e. 😂

Egy bizonyos értelmi szint alatt értelmetlen a kommunikáció, de biztosan találsz majd erre is partnert.

2022. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Te mondtad, hogy minden tapasztalás számít és van célja.


Nem én.

2022. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Most is ezt mondom, de még mindig csak te ismered a tapasztalatodat, nem én.
2022. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

Akkor mi a valóság?

Mert a valóság az független a személyes tapasztalatoktól és így ismerem.

2022. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a valóság az önmaga, tehát abban egyetértek hogy nem valamilyen leírható vagy meghatározható tapasztalat, de az is tapasztalat, csak nem valamilyen. Az én értelmezésemben a valóság az a dolog ami minden tapasztalatban közös, ami közös egy gondolatban, érzésben, vagy bármi megélésben, az adott tapasztalat létezősége a valóság, de a létezőség nem azonos a valamilyenséggel. Úgy is mondhatnám hogy a dolgok valósága a létezésük ténye, ez minden dologban, vagy tapasztalatban közös. A valamilyenség változó, a valóság állandó.
2022. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!