Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit érzel amikor imádod Istent?

Mit érzel amikor imádod Istent?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 11:25
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:
Semmit. Kellene érezni bármit? Csak azt szeretjük, aki iránt ézünk valamit?
2022. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Haragot, haragszom magamra, mert évtizedekkel ezelőtt megesküdtem, hogy többé nem lesz közöm a valláshoz és most mégis ott térdelek minden hétvégén a templomban és imádom Istent és jól esik és boldog vagyok, de a múlt árnyai kisértenek, kínzó gondolataimtól soha nem szabadulhatok, igaz ritkán tör rám, de akkor mindig sírok azért, amit tettem és soha nem lehet bocsánat a bűneimre.
2022. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2: Már Isten rég megbocsájtott neked. Te is bocsáss meg magadnak. 💗 Ha szeretnél beszélgetni, itt vagyok.


A kérdésre a válasz: örömöt,elégedttséget, szeretetet, szenvedélyt érzek, amikor imádom Istent! ☺️ Nincs számomra ennél jobb dolog, amikoris imádhatom Őt!

2022. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Kissé furán tetted fel a kérdést, mert az "amikor" szó utalhat arra is, van időszak, amikor "szünetet" tartunk az Istenimádatunkban. Krisztus a keresztényi életet "útnak" nevezte, amiről nem érdemes letérni.

De válaszolva a kérdésedre, belső békét, nyugalmat, reménységet és egy örömteli állapotot, amikor tudod, van egy olyan barátod, akire mindig feltétel nélkül számíthatsz.

"„Ha visszatértek hozzám, és nyugton maradtok, megmenekültök. Erőtök abban mutatkozik meg, hogy nyugodtak maradtok, és bíztok bennem.” Ézsaiás 30:15

2022. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!