Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet Sátánhoz közelebb...

Lucifer-666 kérdése:

Hogyan lehet Sátánhoz közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
Jézus miért nem halt meg érte démonként???

2022. nov. 22. 01:04
 1/7 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
47%

De most melyik a kérdés?


A három ábrahámi vallás szerint ugy kerülsz hozzá közel hogy gonosz leszel.


És gondolom a bibliai jézus érte is halt volna, csak a sátán nem fogadta el.

2022. nov. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért halt volna meg érte, mikor Isten fia? Logikátlan lenne. Sátánhoz mindenhogy máshogy tudsz közel kerülni, ami nem Isten szava.
2022. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha bunben elsz mar kozel allsz hozza, viszont ne akarj hozza kozel allni, mert barki aki ilyet tesz nem orokli Isten orszagat, kozeledj Jezushoz, O az egyetlen remeny.
2023. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lucifer 666 Kérdező: "Hogyan lehet Sátánhoz közelebb kerülni?"


Te már most is a Sátán közelségében vagy!!! Nem látod nem érzed??? Önérzet, önzőség, büszkeség, gőg, felsőbbrendűség, harácsolás, pénzimádat, EGO nagysága, irigység stb. Talán ha gyilkolnál, akkor talán közelebb kerülnél a Sátánhoz. Akarsz gyilkolni vagy gyilkoltál már??? Vagy csak trollkodó száj-karatés vagy??? Ha gyilkolsz és ölsz közelebb kerülsz a Sátánhoz!!! Öltél már embert??? Akarsz embert ölni????

2023. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok megölni senkit és nem bánottam senkit, ha ettől most jobban alszol. Sőt kifejezetten elítélem azokat, akik nem önvédelmtől bántottak másokat.

Nyilván vannak sötét eszement elmebeteg gondolataim, de szerintem ez normális, csak tudni kell elhelyezni őket.

A leírásod nagyon nem passzol. Inkább úgy mondanám, hogy nem vagyok hajlandó senkinél sem alsóbbrendű lenni.

2023. febr. 7. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. Hülyére dolgoztam magamat és hangos volt a zene.
2023. febr. 7. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia Lucifer 666.


Tudom, hogy tele vagy kérdésekkel és ellentmondásokkal. Tudom, hogy nem vagy rossz ember és nem is akarsz trollkodni és igazából nem is akarsz a sátánhoz sem tartozni. Egyszerűen van egy problémád egy megválaszolatlan kérdésed amin egyszerűen nem tudsz túl lépni, nem tudod túl tenni magad rajta. Semmi gond erre is van megoldás. Kész vagyok privátban is válaszolni, csak legyél őszinte.

2023. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!