Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 1.7 milliárd embert vezetet...

1.7 milliárd embert vezetet félre egy hamis tanítás(muszlimok,iszlám)Szegény Jézusra nem hallgattak aki óva intet minket a hamis profétaktól. A hamis proféták is a sátánt erősitik?

Figyelt kérdés
Rá írtam a múltkor egy muszlimra innen az oldalról teljes szívvel és jézus szeretetével kérdeztem és lekezelő választ kaptam egyből leszűrtem, hogy ez az ember utálja a keresztényeket Ez a vallása miatt lehet, hogy gyűlölet árad belőle ?

#Hamis prófeta
2022. nov. 25. 16:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Konkrétumra már nem emlékszem csak a gyűlölet maradt meg bennem ami áradt belőle felém, meg nem csak a gyülölet hanem a lenézés a hangnemében. Vissza keresném neked ahmed a, de azóta mar nincs meg az a fiókom igazábol személyeskedet.nem volt valami értelmes
2022. nov. 26. 10:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Mind1 túl tettem magam rajta és nem veszek minden muszlimot egy kalap alá mert tudom, hogy vqnnak rendesek is,például az egyik spanom is muszlim és a multkor viccből kínaltam baconos kiflivel ő pedig megette. Jót nevettünk.
2022. nov. 26. 10:47
 13/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

"Konkrétumra már nem emlékszem csak a gyűlölet maradt meg bennem ami áradt belőle felém, meg nem csak a gyülölet hanem a lenézés a hangnemében. Vissza keresném neked ahmed a, de azóta mar nincs meg az a fiókom igazábol személyeskedet.nem volt valami értelmes"


Á, ennnyi elég. Egoista. Ugy gondolja hogy mindenki aki nem ugy gondolkozik mint ő azért nem ugy gondolkozik mert hülye. Ő lesz a más fél pipás.

2022. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy a más fél pipás? Csak mert ha ő akkor tényleg utálja öket."


Továbbra is hazudozol? Mondtam már hogy nem utálom a keresztényeket. Látom módosítottál a neveden. A keresztény gazdáidnak nem fog tetszeni de ettől még a kiskutyjuk maradsz.

2022. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mind1 túl tettem magam rajta és nem veszek minden muszlimot egy kalap alá mert tudom, hogy vqnnak rendesek is,például az egyik spanom is muszlim és a multkor viccből kínaltam baconos kiflivel ő pedig megette. Jót nevettünk."


Hívő muszlim nem eszik disznót és nem nevet ha mégis eszik tévedésből. Ez issokat elmond rólad mint keresztényről hogy egy ilyenmuszlimot tekintesz jónak.

2022. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!