Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Húsevésnek és böjttörésnek...

Húsevésnek és böjttörésnek számít, ha kifújta a számat a cél, és a lelógó cserepet leharaptam, majd lenyeltem?

Figyelt kérdés

Advent alatt megfogadtam, hogy nem fogok többek között húst, tojást és zsírt sem enni karácsonyig.


Most akkor ez bűn?


Húsnak számít az ilyen elszáradt, lehámlott bőrke?


(Nem trollkodás, mielőtt valaki köpködne egy sort, majd jelentene, egyszerűen szeretném komolyan venni a fogadalmam, a böjtöm és a készületem.)



2022. dec. 4. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak simán gusztustalannak.
2022. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít húsnak. A nyálad sem növényi eredetű, mégis lenyeled. Csak egy elvont példának szántam.
2022. dec. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%

Hát ha virág, illetve valamilyen édes gyümölcs vagy, akkor valószínübb, hogy növényt ehettél...írhattam volna gyökeret vagy dinnyét is, de nem állt szándékomban bunkózni veled, meg hasonlók...


Mindenestre a vér miatt jobban aggódnék, mert akkor nem csak a böjtöt törted meg, de az üdvösséged is...

Legközelebb óvatosabban edd meg a cserepet, ha tényleg ez volt a cél! Ádám és Éva is csak egyet harapott és sok mindent benyeltek vele!


Na de komolyra fordítva. Nem vagy kannibál, sem bűnös, sem böjttörő!!!

2022. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"szeretném komolyan venni a fogadalmam, a böjtöm és a készületem"

Akkor először is nézz utána, hogy mit jelent a böjt szó, és hogy mi az értelme.

Aztán szorgalmi feladatként annak is utánanézhetsz, hogy a hús a test melyik része, meg hogy mi az a tojás és hogy hol tárolja a szervezeted a zsírt. Nem, nem az elszáradt bőrdarabkában, nyugi...

2022. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már...
2023. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!