Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezete tagok, Németh...

Hit Gyülekezete tagok, Németh Sándor is kegyelemre szorul?

Figyelt kérdés

A Bibliából azt tudjuk, hogy mi mind sajnos bűnösek vagyunk, és Isten kegyelmére szorulunk... Isten kínálja és adja a megoldást a problémára.

Egy egyház főlelkészének, például a Hit Gyülekezetében Németh Sándornak is szüksége van az Úr kegyelmére? Vagy rá mi vonatkozik?...



2022. dec. 12. 01:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nincsenek Szuperhívők!!!...” Csak hívők. Nincsen „Übermensch kereszténység”. Csak „kereszténység”.

Na de visszatérve, szóval, kár, hogy Németh Sándor téved pár dologban. Pár dolgot egyszerűen rosszul lát, mert csak egy gyarló gondolkozású ember. DE, Isten kegyelme NAGY, ezért neki is van reménye még, azért... Dicsőség az Úrnak ezért.

Isten áldjon meg az Úr titeket. Sziasztok

2022. dec. 31. 14:37
 12/16 A kérdező kommentje:
* Áldjon meg az Úr titeket. Sziasztok.
2022. dec. 31. 14:39
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
Örülök, hogy 4 napig ilyen jól elbeszélgettél saját magaddal, a saját kérdésed alatt, kevesen képesek erre.
2023. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szabó Ádám2 ***** válasza:
73%

13-as, egy Hit Gyülekezetes vagy? :)

Én eddig csak azért nem szóltam hozzá a ti témátokhoz, mert nem nekem szólt. De olvastam és követtem addig, mint ahogy számos ember szokta ezeket. :D

Mivel a kérdés nektek szólt, ezért a választ azt tőletek várják. Itt a lehetőség nektek . . . Ne primadonnáskodjatok, na. :D

2023. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Most kajak, ti ezt hogy látjátok Hit Gyülekezetesek?... :O

A Németh Sándor is csak egy ember... Bűnei vannak, butaságai.

Ezek mellett hiszem, hogy egy nagy szolgála az Úrnak. Ez az ő szakmája és ez így van jól. De egyszerűen, mi egy csomóan nem értjük, hogy miért beszéltek ti H.Gy.-esek ÁLLANDÓAN... úgy róla, mintha ő valami angyali lény lenne.

Személyes beszélgetésekben, minden egyes alkalommal, mikor szóbakerül a Németh Sándor. Szerintem rátok férne egy jó pszichológus, fiúcskák. Ma az már nem szégyen. Még hírességek is járnak pszichológusokhoz. ;) :)

Na Pussza... A legjobbakat nektek! XOXO

Várom a válaszotokat, mert ez egy fontos téma. Ciao!

2023. jan. 2. 17:49
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát, Nagyon szomorú vagyok, hogy csak így figyelmen kívül hagytok engem drága Hitgyülisek! . . .

:@ :'((((((((((


Bezzed a Németh Sándort meg istenítitek. A kishugom nem rajong úgy Katy Perry-ért, mint ti a Sándorért... Azért ez elég szégyellnivaló és alulmúlhatatlan, hogy mit ne mondjak, na.

Ti hívő emberek vagytok elvileg, ugye? Hát akkor ez a nagyfokú, látványos totál elfogultságotok a Sándorral kapcsolatban hogyan illik bele a nézetetekbe? Ez már csak a ti titkotok marad ugye?...

Ja, meg azé a rohadt sok emberé, akik kiborulva, csalódottan otthagyták már a Hit Gyülekezetét a múltban vagy mostanában... Csak úgy mellesleg eszembejut ez.

De azok az emberek persze mind mellékesek most!... Na.

A színpad a tiétek, fura kis H.Gy.-s testvéreim! Én továbbra is reménykedem a ti tartalmas, hosszú hozzászólásaitokban . . . :'( Igen.

Szeretlek titeket, mert olyan kis cukik vagytok, bárhogy is nézem! Pussza... :))))) Repülnek a forró..., édes... csókjam felétek!

Csáoka

2023. jan. 9. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!